Liepsnos apniko Aleksote esantį devynaukštį (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Liepsnos apniko Aleksote esantį devynaukštį (papildyta)

Stopkadras

Pirmadienio rytą pagalbos šauksmas ugniagesius pasiekė iš Aleksote stovinčio daugiabučio. Užsidegus septintame aukšte esančiam butui, į dangų pakilo dideli dūmų kamuoliai, nelaimės metu nukentėjo moteris.

Gaisro ženklus Aleksote kauniečiai pastebėjo apie 9.40 val. Skaitytojai „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad atvira liepsna dega prie „Fredos“ fabriko esantis bendrabučio tipo pastatas.

Kaip pasakojo įvykio liudininkai, ugniagesiai pylė į ugnies žabtus vandenį pasikėlę gaisrinėmis autokopėčiomis. Anot kauniečių, pro balkoną iš pradžių veržėsi didžiulės liepsnos, kurios pasiglemžė net aštuntame virš gaisro židinio esantį būstą.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) atstovė Eglė Ruchajienė 9.35 val. nurodė, kad gautas pranešimas apie Piliakalnio gatvėje, Aleksote, degantį devynių aukštų pastatą.

Ugniagesių duomenimis, užsiliepsnojo septintame aukšte esantis butas.

Papildyta 10.12 val.

Kauno PGV Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas „Kas vyksta Kaune“ apie 10.10 val. informavo, kad gaisras jau lokalizuotas ir praktiškai likviduotas.

„Atliekami baigiamieji gesinimo darbai, vėdinamos patalpos“, – vardijo pašnekovas, pridėjęs, kad liepsnos į kitus aukštus ir patalpas neišplito, gaisras buvo lokalus.

Iš degančio buto ugniagesiai išnešė apie 40-50 metų amžiaus moterį su gyvybės ženklais, kuri perduota medikams ir išvežta į gydymo įstaigą.

Į Aleksotą buvo išsiųstos penkios autocisternos, automobilinis keltus ir štabo automobilis. Nelaimės priežastis kol kas neaiški, ją nustatinės tyrėjai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.