Kauniečiai nustebę: kodėl „Barboros“ kurjeriai taip elgiasi?

Asociatyvi / D. Luko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė informacija apie keistą „Barboros“ kurjerių dalyvavimą eisme. Anot kauniečių, vairuotojai juda lėčiau nei leistina ir taip gatvėse formuoja spūstis.

„Kas „Barborai“ pasidarė? Pradėjo vėluoti, važiuoti mažesniu nei leistina greičiu, kliudyti eismui. Kadangi neišeina aplenkti, visa kolona priversta važiuoti paskui ir susidaro kamščiai“, – įžvalgomis penktadienio rytą ir popietę dalijosi „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

„Barboros“ komercijos vadovas Andrius Jurgelevičius portalui pateiktame komentare, kita vertus, patikino, kad bendrovės kurjeriai dirba įprastu grafiku, jokių nesklandumų nėra kilę, nusiskundimų iš pačių klientų taip pat nesulaukta.

„Kadangi daug kauniečių apsiperka „Barboroje“, kurjeriai kartais susitinka miesto gatvėse, daug „Barboros“ automobilių vienu metu pajuda ir iš prekių surinkimo centro“, – galimos laikino susigrūdimo priežastis aiškino A. Jurgelevičius.

Anot jo, sunku įvertinti, kur ir ką matė gyventojai, tačiau „Barboros“ komercijos vadovas ramino kauniečius, kad jie gali ir toliau ramiai apsipirkti naudodamiesi įmonės paslaugomis – prekes kurjeriai esą pristatys kaip įprastai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

73 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

IX forto monumentą atgaivins masinis rumunų menininkės projektas

Pasaulinio garso smuikininkė su Kauno bigbendu kvies atrasti paslėptą akmenį

Prieš savaitę „pasižymėjęs“ pareigūnų eskortas toliau siautėja Kauno keliuose

„Žalgirio“ marškinėlius vėl apsivilkęs T. Dimša priverstas išvykti į Ispaniją

Pareigūnai prašo atpažinti Šilainių „Iki“ užfiksuotą vyrą

Pirmas vizitas per 20 metų: į Lietuvą atvyko Prancūzijos prezidentas E. Macronas

Remonto Kauno apskrityje sulauks vienas blogiausių šalies krašto kelių

Kauno centru kaip pakilimo taku: praskrido trigubai greičiau nei leista

Keičiasi sergančiųjų koronavirusu amžius: infekcija serga 111 vaikų

Tragedija Kaune: per avariją žuvo žmogus