Policija sureagavo į koronavirusu sergančio uzbeko grasinimus: situacija kontroliuojama

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Apie COVID-19 susirgusio Uzbekijos piliečio grasinimus užkrėsti daugiau žmonių pareigūnams žinoma, situacija kontroliuoja, sako Vilniaus apskrities policijos atstovė.

„Kol kas yra ramu, policijai situacija žinoma. Esant reikalui, policija imsis visų saugumo priemonių“, – BNS ketvirtadienį sakė Julija Samorokovskaja.

Jos teigimu, ikiteisminis tyrimas dėl minėtų grasinimų nepradėtas. „Tyrimas nepradėtas, nes nebuvo gauta jokio pranešimo nei iš gyventojų, nei iš darbuotojų“, – tvirtino policijos atstovė.

Policijos atstovei antrino ir Ramūnas Matonis.

„Policija sureagavo į viešoje erdvėje pasirodžiusį grasinimą, nuvažiavo į Abromiškes, pabendravo su personalu, pažiūrėjo, kad visi jie – vietoje, niekas niekur nesiruošia eiti, visi tvarkingai sėdi. Visus apsiklausė ir pranešė, kad jei bus kokių nors problemų skambintų policijai. Šiandien ryte vėl nuvažiavo, situacija kontroliuojama ir niekas niekur nesiruošia eiti“, – delfi.lt informavo R. Matonis.

Jis patikslino, kad į Abromiškes, kur šiuo metu apgyvendinti transporto įmonės darbuotojai, vyko Vilniaus apskr. Elektrėnų policija. Į šią vietą policija vyko kelis kartus – trečiadienį vakare ir ketvirtadienį ryte. „Personalas informuotas ir žino, kur pranešti. Situacija – kontroliuojama“, – tikino R. Matonis.

„Policija, gavusi informaciją, kad Abromiškėse yra apgyvendinti koronavirusu užsikrėtę užsieniečiai, bendravo su ligoninės vadovybe, kuri buvo informuota, kad esant susiklosčiusiai situacijai pareigūnai patruliuos ir periodiškai nuvažiuos patikrinti tą vietą. Iki šiol jokių incidentų nebuvo įvykę, jokių pranešimų nei iš personalo, nei iš gyventojų nebuvo gauta, tad jokio tyrimo šiuo metu neturime“, – delfi.lt pasakojo J. Samorokovskaja.

Anot jos, žmonės yra izoliuoti, apgyvendinti nameliuose, kurie priklauso sanatorijai. Į lauką užsieniečiai neišeina, o pareigūnai į vidų neina, tik prižiūri viešąją tvarką.

Naujienų portalas lrytas.lt trečiadienį pranešė, kad koronavirusu užsikrėtęs uzbekas, nepatenkintas, kad buvo izoliuotas Abromiškių reabilitacijos ligoninėje, grasina išeiti į miestą ir koronavirusu užkrėsti kitus žmones, nes nesulaukia jokio gydymo ir negauna oficialaus pranešimo, jog serga.

Ketvirtadienį į tokią informaciją reagavo ir premjeras Saulius Skvernelis.

„Netoleruosime tokių grasinimų, apie kuriuos skelbiama žiniasklaidoje. Į pasisakymus „išeisiu į miestą ir užkrėsiu kitus“ ir panašius arba atitinkamą elgesį bus reaguojama griežtai ir principingai. Viza tokiems asmenims bus naikinama, jie patys bus deportuojami iš Lietuvos“, – socialiniame tinkle rašė premjeras.

Elektrėnų savivaldybėje esanti Abromiškių reabilitacijos ligoninė šiuo metu Lietuvoje yra vienintelė gydymo įstaiga, kurioje gali izoliuotis lengva koronaviruso forma sergantys pacientai, čia izoliuota ir keliolika į Kaune registruotą transporto įmonę „Hegelmann Transporte“ dirbti atvykusių COVID-19 užsikrėtusių uzbekų.

24 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iš Kauno gatvių dingę „trikojai“ vėl sugrįš

Saugantis koronaviruso - stipresnė kavinių ir prekybos vietų patikra

Koronaviruso užkluptas Kauno ligoninės vaikų reabilitacijos skyrius atnaujina veiklą

Pasiskųskime: dėl Taikos prospekto remonto kelias nepravažiuojamas

Vienoje judriausių Kauno gatvių ištįs milijono vertės dviračių takas

Ardoma rekonstruotos Laisvės alėjos atkarpa miestui brangiai atsieis

Pažeidėjų vis dar nemažėja: saviizoliacijos vakar nesilaikė 7 žmonės

„Adform kiemelyje“ įsiplieskęs koronaviruso židinys plinta į kitus miestus

Būsimų studentų laukia pokyčiai: paskelbė naujausius stojimo reikalavimus

Per parą Lietuvoje nustatyti 22 nauji koronaviruso atvejai