Paryčiais Kauno stiklo fabrike kilo gaisras (papildyta)

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio rytą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuoti juodų dūmų kamuoliai kylantys tiesiai virš Kauno stiklo fabriko. Kaip paaiškėjo, būtent čia ir įsiplieskė ugnis, tačiau, pasak ugniagesių, gaisras jau lokalizuotas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budintis specialistas, pranešimas apie gaisrą Europos prospekte buvo gautas apie 6 valandą ryto.

Pasak ugniagesių atstovo, fabrike užsiliepsnojo įrenginiai. Ugnis buvo gesinama apie 15-20 minučių. „Pakankamai lokalus gaisras, nieko efektingo nebuvo“, – pridėjo specialistas.

Apie nukentėjusiuosius gaisro metu nepranešama.

Gaisras Kauno stiklo fabrike / Skaitytojo nuotr.

Kauno stiklo fabrikas pradėjo veiklą 1927 metais. Šiuo metu fabrike gaminami 0,33 – 0,75 litro talpos buteliai iš įvairių atspalvių žalio bei rudo stiklo įvairiausiems gėrimams. Fabrike pagamintiems buteliams ne kartą buvo suteiktas Lietuvos metų gaminio apdovanojimas.

Papildyta 2020.07.16 10:30 val.

Pasak su portalu susisiekusių įmonės „Kauno stiklas“ atstovų, pirminiais duomenimis gaisras įsižiebė butelių formavimo automato elektros instaliacijoje. Manoma, kad tai galėjo lemti dėl aplink vykstančių miesto tvarkymo darbų įvykęs momentinis įtampos šuolis elektros pastotėje.

Įmonės astovai sako, kad dėl gaisro gamyba nesustojo, tačiau vienas įrenginys vis dar neveikia. Nuostoliai skaičiuojami, įmonės veikla ir turtas yra drausti.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Iš Kauno gatvių dingę „trikojai“ vėl sugrįš

Saugantis koronaviruso - stipresnė kavinių ir prekybos vietų patikra

Koronaviruso užkluptas Kauno ligoninės vaikų reabilitacijos skyrius atnaujina veiklą

Pasiskųskime: dėl Taikos prospekto remonto kelias nepravažiuojamas

Vienoje judriausių Kauno gatvių ištįs milijono vertės dviračių takas

Ardoma rekonstruotos Laisvės alėjos atkarpa miestui brangiai atsieis

Pažeidėjų vis dar nemažėja: saviizoliacijos vakar nesilaikė 7 žmonės

„Adform kiemelyje“ įsiplieskęs koronaviruso židinys plinta į kitus miestus

Būsimų studentų laukia pokyčiai: paskelbė naujausius stojimo reikalavimus

Per parą Lietuvoje nustatyti 22 nauji koronaviruso atvejai