„Laisvę ir teisingumą“ į rinkimus ves R. Žemaitaitis

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Laisvės ir teisingumo“ partiją į rinkimus ves jos pirmininkas parlamentaras Remigijus Žemaitaitis, nusprendė partijos valdyba.

Antroje rinkimų sąrašo pozicijoje – buvęs meras, sostinės tarybos narys Artūras Zuokas, trečioje – buvęs generalinis prokuroras, buvęs parlamento vadovas Artūras Paulauskas.

Partijos valdybos antradienį patvirtintame pirmajame rinkimų sąrašo penketuke dar yra Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė Diana Stomienė, parlamentaras Kęstutis Bartkevičius.

„Puikiai sekasi dirbti kartu, komanda – stipri, štabas – stiprus, jaučiame tikrai didžiulį palaikymą, tai atspindi ir visuomenėje skelbiami reitingai. Puikiai susitarėme ne tik dėl organizacijų susijungimo, bet ir dėl pirmųjų rinkimų sąrašo vietų. Mūsų tikslas – vienyti, tą ir toliau darysime“, – pranešime spaudai cituojamas partijos pirmininkas R. Žemaitaitis.

Partijos taryba taip pat patvirtino kandidatus vienmandatėse: A. Zuokas keliamas sostinės Šeškinės-Šnipiškių apygardoje, Vilniaus miesto tarybos narys Vydūnas Sadauskas – Fabijoniškių, taip pat jau anksčiau nuspręsta, kad R. Žemaitaitis kandidatuoja Kelmės-Šilalės, D. Stomienė – sostinės Senamiesčio, buvusi Visagino merė Dalia Štraupaitė – Nalšios šiaurinėje, Gintautas Babravičius – Pasaulio lietuvių apygardoje.

„Laisvės ir teisingumo“ partija įkurta birželio pradžioje buvusios A. Zuoko vadovaujamos Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) pagrindu, prisijungus partiją likviduojantiems „tvarkiečiams“ ir Artūro Paulausko judėjimui „Pirmyn, Lietuva“.

Nauja partija, jos lyderių teigimu, šiuo metu vienija per 5 tūkst. narių, iš jų 3 tūkst. iš buvusios A. Zuoko partijos, 500 iš A. Paulausko judėjimo ir apie 1,7 tūkst. buvusių „tvarkiečių“.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Kauniečiai apsiginklavę: rasta ne tik krūva šovinių, bet ir neteisėtas ginklas

Skaitytojai nerimauja, kad naktiniai garsai susiję su Astravo paleidimu

Dėl nedėvimos kaukės policijai įkliuvęs kaunietis baudos dydį aiškinsis teisme

Prezidentas ir vėl ragina A. Verygą greičiau grįžti į darbą

V. Matijošaitis dėl įtemptos koronaviruso situacijos kreipėsi į kauniečius

Netikėta sėkmė: žydiško Kauno istorijos į ekskursijas sutraukia būrius smalsuolių

Rudenį Kaune atsidarys nauja mokykla – žada pradinio ugdymo naujovių

Stoja Kauno zoologijos sodo vadovo paieškos: siekiama išplėsti reikalavimus

G. Surplys ragina žmones kuo greičiau grįžti iš Lenkijos (papildyta)

Kauno apskrityje – dar 13 koronaviruso susirgimų: tarp jų įvežtinis atvejis ir toliau plintantys židiniai