Liepos pabaigoje atnaujinamas tarptautinis traukinių maršrutas iš Kauno

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pasibaigus karantinui pastebėję augantį kelionių poreikį ir radę bendrą kalbą su Lenkijos geležinkeliečiais, „Lietuvos geležinkeliai“ skelbia atnaujinantys tarptautinius reisus maršrutu Kaunas-Balstogė-Kaunas. Traukiniai į Lenkiją riedės nuo liepos 31 d., bilietais prekiauti pradėta liepos 15 d.

Kaip nurodoma „Lietuvos geležinkelių“ pranešime žiniasklaidai, tvarkaraščiai bus tokie pat, kaip iki karantino: traukinys į Balstogę iš Kauno vyks šeštadieniais ir sekmadieniais, 9.58 val. ir 17.30 val., bei pirmadieniais, 9.58 val.

Peržiūrėti detalius tarptautinių maršrutų tvarkaraščius ir įsigyti bilietus į Balstogę keleiviai gali čia. Šiais tarptautiniais traukiniais galima vežtis dviračius, taip pat keliauti su augintiniais.

Tarptautiniai traukinių reisai buvo sustabdyti kovo 16 d. šalyje įvedus karantiną ir uždarius valstybės sienas. Karantino piko metu beveik per pusę optimizuoti ir vietiniai traukinių reisai. Pasak „LTG Link“ vadovo Lino Baužio, situacijai šalyje gerėjant, pirmiausiai pradėti grąžinti vietiniai traukiniai, o karantinui pasibaigus imta svarstyti ir dėl tarptautinių traukinių grąžinimo.

„Traukinių reisų į Lenkiją atstatymas – kompleksinis klausimas. Prieš priimdami sprendimą kurį laiką stebėjome koronaviruso situaciją, keleivių srautus šalies viduje, jų poreikius dėl kelionių traukiniais į užsienį. Matydami augantį poreikį, susisiekėme su kolegomis iš Lenkijos. Suradus bendrą sprendimą ir pasitvirtinus reisų grąžinimo datas, pradžiuginti galime ir savo keleivius – reisai į Lenkiją grįžta“, – pranešime cituojamas „LTG Link“ vadovas.

L. Baužys atkreipia keleivių dėmesį, kad prieš vykstant į užsienį pravartu pasidomėti vietinėmis taisyklėmis – dėl kaukių dėvėjimo, atstumų laikymosi ir kitomis. Įprastai jos pateikiamos šalies vyriausybės internetinėje svetainėse, Lenkijos taisykles rasite čia.

Traukinių reisai maršrutu Vilnius–Minskas–Vilnius lieka sustabdyti dėl epidemiologinės situacijos Baltarusijoje. Informacija dėl maršruto Vilnius–Daugpilis–Vilnius bus paskelbta artimiausiu metu.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Visoje Lietuvoje skelbiama hidrologinė sausra

Vidurinį pirštą Kauno pareigūnui ištiesęs vairuotojas pasigailėjo

Iš Kauno gatvių dingę „trikojai“ vėl sugrįš

Saugantis koronaviruso - stipresnė kavinių ir prekybos vietų patikra

Koronaviruso užkluptas Kauno ligoninės vaikų reabilitacijos skyrius atnaujina veiklą

Pasiskųskime: dėl Taikos prospekto remonto kelias nepravažiuojamas

Vienoje judriausių Kauno gatvių ištįs milijono vertės dviračių takas

Ardoma rekonstruotos Laisvės alėjos atkarpa miestui brangiai atsieis

Pažeidėjų vis dar nemažėja: saviizoliacijos vakar nesilaikė 7 žmonės

„Adform kiemelyje“ įsiplieskęs koronaviruso židinys plinta į kitus miestus