Pareigūnų „trikojis“ užfiksavo lakstūną: Kauno gatvėmis skriejo 148 km/val. greičiu – Kas vyksta Kaune

Pareigūnų „trikojis“ užfiksavo lakstūną: Kauno gatvėmis skriejo 148 km/val. greičiu

Kauno apskr. VPK nuotr.

Kelių eismo taisyklių pažeidėjų Kaune sulig kiekviena diena daugėja, o policijos naudojamas mobilus greičio matuoklis fiksuoja vis naujus rekordus. Kaip pranešė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Elanas Jablonskas, Kaune užfiksuotas „Mini Cooper“ automobilis, kuris mieste greitį viršijo beveik tris kartus.

„Pastebiu tendenciją, kad į savaitės pabaigą vairuotojai dažniau mėgsta viršyti greitį, ne išimtis ir šiuo „Minio“ vairuotojas, kuris Kauno mieste beveik 100 km/h daugiau nei leistina viršijo greitį“, – socialiniame tinkle rašė E. Jablonskas.

Kauno apskr. VPK viršininkas turi ir naujieną – netrukus į Kauno gatves išriedės naujas nežymėtas policijos automobilis, kurio pristatymą portale „Kas vyksta Kaune“ rytoj, apie 10 val., galėsite išvysti tiesioginės transliacijos metu.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad baudos už greičio viršijimą Lietuvoje siekia nuo 11 iki 724 eurų. Taip pat esant dideliam greičio viršijimui galima atsisveikinti ir su vairuotojo pažymėjimu.

Kauno pareigūnai įspėja, jog tokios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau, o vairuotojus ragina kelyje laikytis Kelių eismo taisyklių, saugoti save ir kitus eismo dalyvius.

Štai dar liepos 2-osios vakarą Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė priemonę Kauno mieste, skirtą neblaiviems vairuotojams ir kitiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams išaiškinti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA