Akibrokštas Kauno centre: ieškomas pastatų langus išdaužęs vandalas (foto, video) – Kas vyksta Kaune

Akibrokštas Kauno centre: ieškomas pastatų langus išdaužęs vandalas (foto, video)


Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuomet birželio 27 d. nuo 06.55 val. iki 07.10 val. Kaune, Šv. Gertrūdos g. ir Gimnazijos g. buvo apgadinti pastatų langai ir trys automobiliai.

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos, rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai.

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 37) 30 35 52, (8 37) 303 450 arba rašyti el. paštu [email protected].

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žiniomis birželio 27-ąją socialiniame tinkle „Facebook“ buvo paviešintas nuo vandalų nukentėjusių Kauno verslininkų pagalbos prašymas.

Paviešintose nuotraukose matyti sudaužyti bent trijų įstaigų langai ir įstiklintos durys, ant šaligatvio pažirusios šukės ir besivoliojantys gėlių vazonai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA