M. Pocius apie NBA, atėjimą į Kauno „Žalgirį“ ir kosminius V. Romanovo norus

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į „Žalgirio“ tinklalaidę vienas po kito ir toliau keliauja ryškūs Lietuvos krepšinio vardai. Šį kartą į studiją „Žalgirio“ arenoje atvyko buvęs žalgirietis, o dabar Denverio „Nuggets“ klube dirbantis Martynas Pocius.

Nepaisant to, kad mėnesio pabaigoje yra žadama atnaujinti NBA kovas, naujausias Kipro Serpausko pašnekovas šiuo metu vieši Lietuvoje. Stengiantis sumažinti dalyvių skaičių atnaujintoje NBA, M. Pociui buvo leista išvykti namo ir viską stebėti iš šono, rašoma „Žalgirio“ pranešime žiniasklaidai.

Profesionalaus krepšininko karjerą 2017-aisiais metais baigęs gynėjas iškart prisijungė prie NBA klubo organizacijos ir ten dirba iki šiol. Kaip sako pats 34-erių metų vilnietis, į NBA jis ėjo neturėdamas didelių tikslų.

„Jei atvirai, neturiu užsibrėžęs tikslų, kad būtinai turiu būti generalinis direktorius ir panašiai. Atėjau su labai nedidelėmis ambicijomis pažinti tą virtuvę, kiekvieną dieną tobulėti ir žengti į priekį. Ten pasaulis yra labai platus, ten gali augti ir niekada nebus taip, kad mokėsi viską“, – tinklalaidėje pasakojo triskart Lietuvos čempionas.

„Duke“ universitete studijavęs 196 centimetrų ūgio žaidėjas taip pat papasakojo ir apie prarastą šansą išmėginti jėgas NBA klubo stovykloje vasaros lygoje.

„Kai baiginėjosi „Žalgirio“ sezonas agentas sakė, kad yra susidomėjimo iš NBA, kad pasibaigus jam važiuosime ir žiūrėsime. Vis tik, visą sezoną žaidžiau su skausmais, man vis spaudė nugarą ir prireikė operacijos. Viskas nuplaukė“, – atgal į savo karjerą nusikėlė buvęs M. Pocius.

Prisimindamas laikus vilkint žaliai baltus marškinėlius, M. Pocius išskyrė istorijas apie tuometinio komandos trenerio Gintaro Krapiko parodytą dėmesį ir už jį užsiprašytą kosminę tuometinio komandos vadovo Vladimiro Romanovo išpirką.

„Romanovo laikais manimi domėjosi „Barcelona“ ir „Chimki“, klausė kokia būtų mano išpirka. Agentas pasidomėjo, paskambino ir sako 6 milijonai. Taip padedi ragelį ir galvoji, kad aš toje komandoje tikrai nebežaisiu, nes galvos, kad tikrai idiotas. Jokios išpirkos nebuvo, čia tiesiog Romanovas tą dieną susigalvojo tokią sumą“, – su šypsena veide prisiminė „Žalgirio“ gerbėjų itin mėgtas žaidėjas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Neabejingi kauniečiai išreiškė palaikymą protestuotojams Baltarusijoje

Kaunietis pristato naują dainą: po ilgų paieškų rasta paslaptinga mergina įkvėpė užbaigti kūrinį

Lietuva skyrė 50 tūkst. eurų paramą tragiškos nelaimės sukrėstam Libanui

Nepaprastas reginys: pačiame Kauno centre sudūzgė laukinių bičių spiečius

Griežtesnė kontrolė Latvijos ir Lenkijos pasieniuose: aktyviau tikrins atvykstančius keliautojus

Kauno pareigūnai ir medikai gyventojus kvietė nelikti abejingiems: kiekvienas gali būti herojumi

Užsikrėtęs „Adform kiemelio“ darbuotojas taip pat dirbo Rotušės aikštėje esančiame restorane

Kauno rajone koronaviruso infekcija nustatyta vaistininkei

Lietuvoje pradėtas masinis koronaviruso testavimas: ištirti pirmieji savanoriai

Lietuva pasiruošusi suteikti prieglobstį persekiojamiems baltarusiams