Valstybės dienos proga – trispalvė iš drifto dūmų Kauno pilies žiede

V. Dranginio nuotr
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ankstyvą ketvirtadienio rytą žiedinėje sankryžoje ties Kauno pilimi cypė padangos, aidėjo varikliai bei rūko dūmai. Portalas „Kas vyksta Kaune“ jau pasakojo apie šį nekasdienį veiksmą rytiniame Kaune.

Motoakrobatas Aras Gibieža kartu su drifteriais Benediktu Čirba bei Norbertu Daunoravičiumi čia nufilmavo savo sveikinimą Valstybės dienos proga ir žiedą spalvino trispalvės spalvomis.

Visi trys sportininkai – patyrę savo sričių žinovai. Arą Gibiežą galima drąsiai vadinti garsiausiu Lietuvos motoakrobatu – pirmose varžybose dalyvavęs vos šešiolikos, 2012 m. Aras jau tapo Europos čempionu, o jo lentynos lūžta nuo medalių ir apdovanojimų, rašoma pranešime „RedBull“ žiniasklaidai.

Benediktas Čirba – Lietuvos drifto čempionas, pasižymėjęs ir Europos drifto čempionate. Norbertas Daunoravičius, geriau žinomas tiesiog kaip Norbe, yra didelis šio automobilių sporto puoselėtojas, įspūdingų drifto filmų kūrėjas ir tiesiog geras nutrūktgalvis.

Žiede besisukantys automobiliai ir motociklas – irgi ne iš tų, kuriuos kasdien galima sutikti gatvėse. Norbe vairuoja išskirtinį, itin galingą, stipriai modifikuotą dyzelinį BMW E36. Benediktas interviu yra minėjęs, kad jo mašinoje iš standartinių detalių yra likę tik priekiniai bei galiniai posūkių žibintai bei variklio dangčio vyriai.

Na, o Aro motociklas buvo tobulinamas dešimt metų, visi jo komponentai yra padaryti iš itin lengvo, tačiau labai tvirto metalo – originalias detales ir jis galėtų suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų.

Taigi trys patyrę vairuotojai, trys stipriai modifikuotos transporto priemonės ir trijų spalvų dūmai – viskas žada įspūdingus vaizdus.

Galutinis rezultatas, įamžintas vaizdo įraše, toks ir gavosi – tik reiktų paminėti, kad tai, kas atrodo paprasta įraše, yra sudėtinga gyvenime, mat suderinti driftinantį motociklą ir automobilius nebuvo paprasta dėl to, kad mašinos slysta dideliu greičiu, o motociklas tai daro kur kas lėčiau.

„Triukus demonstruoti visada smagu, bet kai už to stovi dar ir gilesnė prasmė, šiuo atveju, didžiavimasis savo šalimi ir tauta, viskas įgauna kur kas daugiau didingumo. – pasakojo A. Gibieža, – Tuo pačiu norėčiau pridėti ir padėką Lietuvos policijai bei Kauno savivaldybei, kuri leido ir padėjo mūsų dūminei trispalvei įvykti“.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad Kauno miesto savivaldybei išplatinus informaciją, kad ankstų ketvirtadienio rytą bus uždarytas eismas Kauno pilies žiede ir detaliau nepaaiškinus, dėl kokių priežasčių, nuvykus į vietą paaiškėjo, kad čia filmuojamas ekstremalaus siužeto vaizdo klipas.

Nuvykus į Kauno pilies žiedą paaiškėjo, kodėl ketvirtadienio rytą buvo uždarytas eismas (papildyta) 6 nuotr.

30 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Neabejingi kauniečiai išreiškė palaikymą protestuotojams Baltarusijoje

Kaunietis pristato naują dainą: po ilgų paieškų rasta paslaptinga mergina įkvėpė užbaigti kūrinį

Lietuva skyrė 50 tūkst. eurų paramą tragiškos nelaimės sukrėstam Libanui

Nepaprastas reginys: pačiame Kauno centre sudūzgė laukinių bičių spiečius

Griežtesnė kontrolė Latvijos ir Lenkijos pasieniuose: aktyviau tikrins atvykstančius keliautojus

Kauno pareigūnai ir medikai gyventojus kvietė nelikti abejingiems: kiekvienas gali būti herojumi

Užsikrėtęs „Adform kiemelio“ darbuotojas taip pat dirbo Rotušės aikštėje esančiame restorane

Kauno rajone koronaviruso infekcija nustatyta vaistininkei

Lietuvoje pradėtas masinis koronaviruso testavimas: ištirti pirmieji savanoriai

Lietuva pasiruošusi suteikti prieglobstį persekiojamiems baltarusiams