Valstybės dienos proga – trispalvė iš drifto dūmų Kauno pilies žiede – Kas vyksta Kaune

Valstybės dienos proga – trispalvė iš drifto dūmų Kauno pilies žiede

V. Dranginio nuotr

Ankstyvą ketvirtadienio rytą žiedinėje sankryžoje ties Kauno pilimi cypė padangos, aidėjo varikliai bei rūko dūmai. Portalas „Kas vyksta Kaune“ jau pasakojo apie šį nekasdienį veiksmą rytiniame Kaune.

Motoakrobatas Aras Gibieža kartu su drifteriais Benediktu Čirba bei Norbertu Daunoravičiumi čia nufilmavo savo sveikinimą Valstybės dienos proga ir žiedą spalvino trispalvės spalvomis.

Visi trys sportininkai – patyrę savo sričių žinovai. Arą Gibiežą galima drąsiai vadinti garsiausiu Lietuvos motoakrobatu – pirmose varžybose dalyvavęs vos šešiolikos, 2012 m. Aras jau tapo Europos čempionu, o jo lentynos lūžta nuo medalių ir apdovanojimų, rašoma pranešime „RedBull“ žiniasklaidai.

Benediktas Čirba – Lietuvos drifto čempionas, pasižymėjęs ir Europos drifto čempionate. Norbertas Daunoravičius, geriau žinomas tiesiog kaip Norbe, yra didelis šio automobilių sporto puoselėtojas, įspūdingų drifto filmų kūrėjas ir tiesiog geras nutrūktgalvis.

Žiede besisukantys automobiliai ir motociklas – irgi ne iš tų, kuriuos kasdien galima sutikti gatvėse. Norbe vairuoja išskirtinį, itin galingą, stipriai modifikuotą dyzelinį BMW E36. Benediktas interviu yra minėjęs, kad jo mašinoje iš standartinių detalių yra likę tik priekiniai bei galiniai posūkių žibintai bei variklio dangčio vyriai.

Na, o Aro motociklas buvo tobulinamas dešimt metų, visi jo komponentai yra padaryti iš itin lengvo, tačiau labai tvirto metalo – originalias detales ir jis galėtų suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų.

Taigi trys patyrę vairuotojai, trys stipriai modifikuotos transporto priemonės ir trijų spalvų dūmai – viskas žada įspūdingus vaizdus.

Galutinis rezultatas, įamžintas vaizdo įraše, toks ir gavosi – tik reiktų paminėti, kad tai, kas atrodo paprasta įraše, yra sudėtinga gyvenime, mat suderinti driftinantį motociklą ir automobilius nebuvo paprasta dėl to, kad mašinos slysta dideliu greičiu, o motociklas tai daro kur kas lėčiau.

„Triukus demonstruoti visada smagu, bet kai už to stovi dar ir gilesnė prasmė, šiuo atveju, didžiavimasis savo šalimi ir tauta, viskas įgauna kur kas daugiau didingumo. – pasakojo A. Gibieža, – Tuo pačiu norėčiau pridėti ir padėką Lietuvos policijai bei Kauno savivaldybei, kuri leido ir padėjo mūsų dūminei trispalvei įvykti“.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad Kauno miesto savivaldybei išplatinus informaciją, kad ankstų ketvirtadienio rytą bus uždarytas eismas Kauno pilies žiede ir detaliau nepaaiškinus, dėl kokių priežasčių, nuvykus į vietą paaiškėjo, kad čia filmuojamas ekstremalaus siužeto vaizdo klipas.

Nuvykus į Kauno pilies žiedą paaiškėjo, kodėl ketvirtadienio rytą buvo uždarytas eismas (papildyta) 6 nuotr.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.