Skaitytojai praneša apie pavojingą kelio kliūtį Jonavos gatvėje – Kas vyksta Kaune

Skaitytojai praneša apie pavojingą kelio kliūtį Jonavos gatvėje

Skaitytojo Arūno nuotr.

Skaitytojas portalui „Kas vyksta Kaune“ pranešė apie nemalonią kliūtį kelyje, pataria atidžiai važiuoti Jonavos gatve, nes ten atsivėrė smegduobė. Avarinei tarnybai šis atvejis nebuvo žinomas.

„Pavojinga kelio atkarpa Jonavos ir Kalpoko gatvių sankryžoje. Atsiranda smegduobė kelio važiuojamojoje dalyje, pirmoje eismo juostoje nuo Kauno pilies link Varnių tilto“, – pranešė skaitytojas Arūnas.

Susisiekus su Kauno miesto avarinės tarnybos atstove, ji teigė, jog šis atvejis tarnybai nebuvo žinomas. Tačiau papasakojus plačiau, ji informaciją užsirašė ir perdavė darbininkams.

„Dėkojame, jog pranešėte, dabar pat važiuos darbininkai šios problemos sutvarkyti“, – sakė ji.

Darbuotojos teigimu, visi kauniečiai, pastebėję panašius atvejus kelyje, gali kreiptis į Miesto avarinę tarnybą ir taip problema bus išspręsta kur kas greičiau.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA