Į pasieniečių pasalą pateko kontrabandą bandęs pranešti gyventojas – Kas vyksta Kaune

Į pasieniečių pasalą pateko kontrabandą bandęs pranešti gyventojas

VSAT Varėnos pasienio rinktinės nuotr.

Prie sienos su Baltarusija Gintaro Žagunio užkardos pareigūnai su įkalčiais sulaikė Šalčininkų rajono gyventoją, kuris į Lietuvos gilumą norėjo gabenti pusantro tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių, pranešė VSAT.

Ketvirtadienį ties Šalčininkų rajono Girdžiūnų kaimu patruliavę VSAT Varėnos pasienio rinktinės G. Žagunio pasienio užkardos pareigūnai palaukėje aptiko 3 į polietileną suvyniotus ryšulius. Netoli šios vietovės yra nužymėta valstybės sienos apsaugos zona. Ryšuliuose buvo 1500 pakelių cigarečių „Fest“ ir „Minsk Capital QS“, pažymėtų baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais.

G. Žagunio pasieniečiai liko pasaloje. Netrukus jie pastebėjo, kaip į šią vietą žvalgydamasis ateina vyras. Jis nieko neįtarė apie netoliese esančius pasieniečius, todėl čiupo ryšulius ir ketino traukti į šalies gilumą. Iš tolėliau surengtos pasalos pasirodę VSAT pareigūnai kontrabandos gabentoją sulaikė.

Kontrabandinės cigaretės / VSAT Varėnos pasienio rinktinės nuotr.

Paaiškėjo, kad jis yra 48 metų Šalčininkų rajono gyventojas.

Dėl kontrabandos gabenimo jam gresia tūkstantinė bauda, vyksta įvykio tyrimas. Šalčininkų rajono gyventojas po apklausos paleistas. Jam įteiktas šaukimas atvykti į G. Žagunio užkardą.

Šiame VSAT padalinyje saugomos sulaikytos kontrabandinės cigaretės.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA