Orai šį savaitgalį karščiu nedžiugins: galimi trumpi lietūs – Kas vyksta Kaune

Orai šį savaitgalį karščiu nedžiugins: galimi trumpi lietūs

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Šiandien Lietuvos orus lems aukštesnio slėgio juosta. Didesnėje šalies teritorijos dalyje vyraus daugiau ar mažiau saulėti ir sausi orai. Dvelks nestiprus vakarų, pietvakarių vėjas. Termometrai pavėsyje rodys 23–26 laipsnius šilumos, Varėnos smėlynuose gali būti dar šilčiau.

Vakariniuose rajonuose rytas bus šviesus, tačiau įdienojus pradės kauptis debesys, genami eilinio Atlanto ciklono. Vakarėjant pajūryje bei kai kur Žemaičių aukštumoje vėl trumpai palis.

Vakarų, pietvakarių vėjas čia bus vidutinio stiprumo, o pajūryje – smarkokas, tačiau pavojingų gūsių nenumatoma. Oras šiandien čia sušils iki 19–21, toliau nuo jūros iki 22–23 laipsnių.

Kaune šeštadienį lietus greičiausiai nepasirodys, dieną pūs švelnus 2-4 m/s vėjas. Temperatūra sušils iki 25 laipsnių šilumos, rašoma Lietuvos hidrometeorologijos svetainėje.

Sekmadienio naktį per mūsų kraštą slenkantis atmosferos frontas vėl daugelį rajonų laistys lietumi. Gausiau palis šiaurės vakarinėje šalies pusėje. Dieną lietaus bus mažiau, lis gerokai trumpiau, bet daugelyje vietovių. Vėjas pietvakarių, naktį vidutinio stiprumo, dieną – smarkokas, kai kur gūsiai sieks 15 m/s.

Temperatūra naktį svyruos tarp 13–18 laipsnių šilumos, dieną oras sušils iki 21–26, šiaurės vakariniuose rajonuose bus apie 20 laipsnių šilumos.

Pirmadienį, Liepos 6-ąją, mūsų orus toliau lems ciklonas. Naktį šiaurės vakarinėje šalies pusėje, dieną daug kur numatomi trumpi lietūs. Dieną kai kur dundės perkūnija. Vėjas vyraus pietvakarių, vakarų, naktį vidutinio stiprumo, dieną smarkokas ir gūsingas.

Naktis prognozuojama labai šilta, apie 14–19 laipsnių. Dieną vakariniuose rajonuose bus apie 19–21, kitur apie 22–25, o pietrytiniuose rajonuose dar turėtų spėti sušilti iki 26 ar 27 laipsnių.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.