Kauniečiai pastebėjo, jog ant Pelėdų kalno neliko Lietuvos vėliavos: reklama svarbiau už trispalvę? – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai pastebėjo, jog ant Pelėdų kalno neliko Lietuvos vėliavos: reklama svarbiau už trispalvę?

R. Tenio, skaitytojo nuotr.

Skaitytojai dalinasi vaizdais matomais ant Pelėdų kalno, čia anksčiau plevėsavusią trispalvę pakeitė Kauno kolegijos vėliava. Kauniečiams kyla klausimas, ar tokia mokymo įstaigos reklama svarbiau už Lietuvos trispalvę.

„Kodėl čia yra Kauno kolegijos vėliava??? Kodėl nebeliko Lietuvos vėliavos??? Tai yra nenormalu, kai kažkokia reklama yra svarbiau už trispalvę“, – teiravosi kauniečiai.

Kiek anksčiau šiais metais Kaunui švenčiant 612-ąjį gimtadienį ant Pelėdų kalno buvo iškelta miesto vėliava, taip paminint miesto šventę.

Kauno miesto gimtadienis: kurios datos yra svarbiausios kauniečiams? 20 nuotr.

Dar 2018 metais kauniečiai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį pasitiko su iniciatyva viename aukščiausiame miesto taškų iškelti trispalvę. Tai tapo istorinės atminties simboliu, mat pirmąkart tautinė vėliava ant Pelėdų kalno irgi suplevėsavo maždaug prieš 100 metų.

Kaip matyti atsiųstoje nuotraukoje, dabar čia plevėsuoja Kauno kolegijos vėliava.

„Kas vyksta Kaune“ išsiuntė užklausą Kauno kolegijos atstovams, dėl tokiom sprendimo, kai gausime atsakymą tekstą papildysime.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA