Kartą Kaune gyveno… Henrikas Vaitiekūnas: pasivaikščiojimas po Laisvę ir Šančius

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šio video pokalbio iš ciklo „Kartą Kaune gyveno…“ pašnekovas nėra Kaune gimęs, tačiau keletą prasmingų metų mūsų mieste gyvenęs ir dirbęs žurnalistas, buvęs TV laidų vedėjas Henrikas Vaitiekūnas. Pašnekovas turi ir daugiau sąsajų su Kaunu, tad šį kartą video pasivaikščiojimo po Kauną maršrutas mus nuves ne tik į Laisvės alėją, bet ir į vieną Aukštųjų Šančių gatvelę.

Visgi daugiausiai žinomo žurnalisto prisiminimų yra susiję su Laisvės alėja ir jau nugriautu „Merkurijaus“ pastatu, kurio kieme iki šių dienų tebeveikia Lietuvos radijo ir televizijos Kauno redakcija.

Pasiklausykime drauge pasakojimo apie tai, kodėl ir kaip žinomam žurnalistui teko iškeisti gyvenimą Vilniuje į darbą ir gyvenimą Kaune, kuomet kelių savaičių trukmės komandiruotė virto kelerių metų profesine karjera, kurios metu buvo sukurta ne tik įdomių laidų, šmaikščių reportažų, bet ir teko paragauti televizijos vadovo duonos.

Įdomiai ir atvirai H. Vaitiekūnas pasakos ne tik apie tuo metu itin populiarią TV laidą „Laisvės alėja“, ją kūrusią kūrybinę komandą, bet ir laiką, kuomet iš Kauno visai Lietuvai buvo transliuojamas atskiras LRT kanalas – LTV2.

Iš gražiausios Kauno gatvės – Laisvės alėjos – toliau keliausime Vilniaus gatve į Rotušės aikštę, kur aplankysime vieną įdomų muziejų ir sužinosime, kuo jis toks brangus H. Vaitiekūnui, o galiausiai pasakojimas nuves į Kauno zoologijos sodą ir atskleis dar vieną žurnalisto savybę – meilę gyvūnams.

KVK transliacijos pokalbio su H. Vaitiekūnu vedėja – žurnalistė Brigita Sabaliauskaitė. Video turinį transliacijai parengė žurnalistas Dominykas Biržietis.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pramonės prospektas užsikišęs: eismo įvykio dalyviai nesutaria dėl kaltės

Kauno apskrities pareigūnai kreipėsi į visuomenę: ieškomas mįslingai dingęs vaikas

Į Kauno valdininkų rankas perduoti keturi miško sklypai

Laukia pasakiškas šventinis savaitgalis – džiugins saulėti orai ir vasariška kaitra

Skaitytojai praneša: Laisves alėjos fontanas aptvertas

Kauno policija ieško mikliai prie bankomato apsisukusios moters

Karo muziejaus bokšto laukia atgimimas: lankytojams bus atverta nauja erdvė

Po išsamių tyrimų žalgiriečiai susirinko į pirmąją treniruotę

Policija šį savaitgalį pradeda tikrinti, kaip laikomasi saviizoliacijos: papildomo įspėjimo nebus

Vyriausybė ketina atšaukti draudimą užsieniečiams iš ES šalių atvykti į Lietuvą