Islandijos plente – netikėta kauniečių padėka Š. Jasikevičiui

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Buvusio vyriausiojo Kauno „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus sprendimas kitą sezoną vadovauti Barselonos „FC Barcelona“ klubui sudrebino ne vieno krepšinio fano širdį. Kauniečiai taip mylėjo Šarą, kad greta judraus kelio netgi iškilo jam skirta padėka.

Žalias reklaminis stendas su baltu užrašu iškilo prie A1 magistralės ties „Mega“, Šilainių pusėje, ir yra gerai matomas uostamiesčio kryptimi važiuojantiems vairuotojams.

Ant stendo švyti trumpas tekstas: „Ačiū, Šarai“. Su „Žalgirio“ treneriu atsisveikinama katalonišku žodžiu adeu, reiškiančiu maždaug atia, o lakonišką padėką pasirašo tiesiog kauniečiai.

Nėra aišku, kieno iniciatyva atsirado užrašas – Kauno savivaldybė savo komunikacijos kanalais apie stendą nepagarsino, tad kol kas galima daryti prielaidą, kad čia ranką pridėjo ne valdžia.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad apie Š. Jasikevičiaus išvykimą į Barseloną pranešta ketvirtadienį. Treneris dar turėjo su „Žalgiriu“ galiojantį kontraktą, tačiau susiviliojo realesne galimybe iškovoti Eurolygos titulą ir, tikriausiai, gerokai pinigingesniu pasiūlymu. Sutartį su katalonų ekipa Š. Jasikevičius sudarė trejiems metams.

Atsisveikinimo žodžio iš Šaro sulaukė ir sirgaliai. BC „Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ paskyroje ketvirtadienio vakarą pasidalytame vaizdo įraše krepšinio specialistas dėkojo savo komandai ir visiems palaikiusiems per šią kelionę.

Kauno ekipoje profesionalaus krepšininko karjerą 2014-aisiais metais pabaigęs Š. Jasikevičius iš pradžių komandos trenerių štabe dirbo trenerio asistentu, o 2016-aisiais pats perėmė komandos vairą į savo rankas.

P. Motiejūnas piešia ateinantį „Žalgirio“ sezoną be Š. Jasikeivičiaus: vizija tikrai keisis 10 nuotr.

Dirbdamas vyriausiuoju ekipos treneriu jis penkis kartus su komanda tapo Lietuvos krepšinio lygos čempionu, tris kartus iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę bei tris kartus buvo pripažintas geriausiu Lietuvos krepšinio lygos treneriu.

Bene skambiausias Šaro pasiekimas su „Žalgiriu“ – patekimas į 2018-ųjų metų Eurolygos finalo ketverto varžybas ir ten iškovota trečioji vieta. Kauno „Žalgiriui“ naujo trenerio tenka ieškoti pirmą kartą nuo 2016-ųjų.

66 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pramonės prospektas užsikišęs: eismo įvykio dalyviai nesutaria dėl kaltės

Kauno apskrities pareigūnai kreipėsi į visuomenę: ieškomas mįslingai dingęs vaikas

Į Kauno valdininkų rankas perduoti keturi miško sklypai

Laukia pasakiškas šventinis savaitgalis – džiugins saulėti orai ir vasariška kaitra

Skaitytojai praneša: Laisves alėjos fontanas aptvertas

Kauno policija ieško mikliai prie bankomato apsisukusios moters

Karo muziejaus bokšto laukia atgimimas: lankytojams bus atverta nauja erdvė

Po išsamių tyrimų žalgiriečiai susirinko į pirmąją treniruotę

Policija šį savaitgalį pradeda tikrinti, kaip laikomasi saviizoliacijos: papildomo įspėjimo nebus

Vyriausybė ketina atšaukti draudimą užsieniečiams iš ES šalių atvykti į Lietuvą