Islandijos plente – netikėta kauniečių padėka Š. Jasikevičiui

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Buvusio vyriausiojo Kauno „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus sprendimas kitą sezoną vadovauti Barselonos „FC Barcelona“ klubui sudrebino ne vieno krepšinio fano širdį. Kauniečiai taip mylėjo Šarą, kad greta judraus kelio netgi iškilo jam skirta padėka.

Žalias reklaminis stendas su baltu užrašu iškilo prie A1 magistralės ties „Mega“, Šilainių pusėje, ir yra gerai matomas uostamiesčio kryptimi važiuojantiems vairuotojams.

Ant stendo švyti trumpas tekstas: „Ačiū, Šarai“. Su „Žalgirio“ treneriu atsisveikinama katalonišku žodžiu adeu, reiškiančiu maždaug atia, o lakonišką padėką pasirašo tiesiog kauniečiai.

Nėra aišku, kieno iniciatyva atsirado užrašas – Kauno savivaldybė savo komunikacijos kanalais apie stendą nepagarsino, tad kol kas galima daryti prielaidą, kad čia ranką pridėjo ne valdžia.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad apie Š. Jasikevičiaus išvykimą į Barseloną pranešta ketvirtadienį. Treneris dar turėjo su „Žalgiriu“ galiojantį kontraktą, tačiau susiviliojo realesne galimybe iškovoti Eurolygos titulą ir, tikriausiai, gerokai pinigingesniu pasiūlymu. Sutartį su katalonų ekipa Š. Jasikevičius sudarė trejiems metams.

Atsisveikinimo žodžio iš Šaro sulaukė ir sirgaliai. BC „Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ paskyroje ketvirtadienio vakarą pasidalytame vaizdo įraše krepšinio specialistas dėkojo savo komandai ir visiems palaikiusiems per šią kelionę.

Kauno ekipoje profesionalaus krepšininko karjerą 2014-aisiais metais pabaigęs Š. Jasikevičius iš pradžių komandos trenerių štabe dirbo trenerio asistentu, o 2016-aisiais pats perėmė komandos vairą į savo rankas.

P. Motiejūnas piešia ateinantį „Žalgirio“ sezoną be Š. Jasikeivičiaus: vizija tikrai keisis 10 nuotr.

Dirbdamas vyriausiuoju ekipos treneriu jis penkis kartus su komanda tapo Lietuvos krepšinio lygos čempionu, tris kartus iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę bei tris kartus buvo pripažintas geriausiu Lietuvos krepšinio lygos treneriu.

Bene skambiausias Šaro pasiekimas su „Žalgiriu“ – patekimas į 2018-ųjų metų Eurolygos finalo ketverto varžybas ir ten iškovota trečioji vieta. Kauno „Žalgiriui“ naujo trenerio tenka ieškoti pirmą kartą nuo 2016-ųjų.

66 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ilgąjį savaitgalį lietų keis šalnos – šiluma po truputį slūgs

Karantinas gali būti paskelbtas dar 13-oje savivaldybių: į raudonąją zoną patenka ir Kauno rajonas

Atnaujintas paveiktų šalių žemėlapis: raudonoji zona Europoje plečiasi

Karinis sraigtasparnis vėl kilo dėl kilnaus tikslo - į Kauną pristatytas donoro organas

Kauno rajone pristatytas interaktyvus kapinių žemėlapis

Vėlinių savaitgalio išvakarėse - žinia iš prezidento ir svarbūs patarimai iš ministerijos

Sekmadienį įsigalioja nauji alkoholio prekybos draudimai

N. Pareigytė koronavirusu galėjo užsikrėsti populiariame Kauno naktiniame klube

O. Vyšniauskas Kaune sumainė žiedus su 20 metų jaunesne mylimąja

Lietuva įteikė protesto notą Baltarusijai, dėl dalinai uždarytos sienos