Islandijos plente - netikėta kauniečių padėka Š. Jasikevičiui - Kas vyksta Kaune

Islandijos plente – netikėta kauniečių padėka Š. Jasikevičiui

R. Tenio nuotr.

Buvusio vyriausiojo Kauno „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus sprendimas kitą sezoną vadovauti Barselonos „FC Barcelona“ klubui sudrebino ne vieno krepšinio fano širdį. Kauniečiai taip mylėjo Šarą, kad greta judraus kelio netgi iškilo jam skirta padėka.

Žalias reklaminis stendas su baltu užrašu iškilo prie A1 magistralės ties „Mega“, Šilainių pusėje, ir yra gerai matomas uostamiesčio kryptimi važiuojantiems vairuotojams.

Ant stendo švyti trumpas tekstas: „Ačiū, Šarai“. Su „Žalgirio“ treneriu atsisveikinama katalonišku žodžiu adeu, reiškiančiu maždaug atia, o lakonišką padėką pasirašo tiesiog kauniečiai.

Nėra aišku, kieno iniciatyva atsirado užrašas – Kauno savivaldybė savo komunikacijos kanalais apie stendą nepagarsino, tad kol kas galima daryti prielaidą, kad čia ranką pridėjo ne valdžia.

Kas vyksta Kaune“ primena, kad apie Š. Jasikevičiaus išvykimą į Barseloną pranešta ketvirtadienį. Treneris dar turėjo su „Žalgiriu“ galiojantį kontraktą, tačiau susiviliojo realesne galimybe iškovoti Eurolygos titulą ir, tikriausiai, gerokai pinigingesniu pasiūlymu. Sutartį su katalonų ekipa Š. Jasikevičius sudarė trejiems metams.

Atsisveikinimo žodžio iš Šaro sulaukė ir sirgaliai. BC „Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ paskyroje ketvirtadienio vakarą pasidalytame vaizdo įraše krepšinio specialistas dėkojo savo komandai ir visiems palaikiusiems per šią kelionę.

Kauno ekipoje profesionalaus krepšininko karjerą 2014-aisiais metais pabaigęs Š. Jasikevičius iš pradžių komandos trenerių štabe dirbo trenerio asistentu, o 2016-aisiais pats perėmė komandos vairą į savo rankas.

Dirbdamas vyriausiuoju ekipos treneriu jis penkis kartus su komanda tapo Lietuvos krepšinio lygos čempionu, tris kartus iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę bei tris kartus buvo pripažintas geriausiu Lietuvos krepšinio lygos treneriu.

Bene skambiausias Šaro pasiekimas su „Žalgiriu“ – patekimas į 2018-ųjų metų Eurolygos finalo ketverto varžybas ir ten iškovota trečioji vieta. Kauno „Žalgiriui“ naujo trenerio tenka ieškoti pirmą kartą nuo 2016-ųjų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA