Radybos netoli naujojo Amalių tunelio: kas pievoje pametė automobilį? (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Radybos netoli naujojo Amalių tunelio: kas pievoje pametė automobilį? (papildyta)

Skaitytojo nuotr.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo nuotraukos, kuriose, ties naujuoju Amalių tuneliu, užfiksuotas pievoje paliktas automobilis.

Apie 02.30 val. nakties kaunietis įamžino kiek netikėtas radybas ties naujuoju Amalių tuneliu. „Mašina palikta, vairuotojas pasišalino“, – teigė nuotraukas atsiuntęs skaitytojas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė, liepos 2 dieną, apie 00.14 val., iš gyventojų buvo gautas pranešimas, kad R. Kalantos gatvėje, laukuose, pastebėtas „Honda Civic“ automobilis.

„Policijos pareigūnai nuvyko į įvykio vietą patikrinti informaciją. Pievoje buvo rastas automobilis, užrakintas, nebuvo apgadintas, tiesiog paliktas“, – teigė O. Vaitkevičienė.

Kodėl automobilis buvo paliktas pievoje, duomenų kol kas nėra, tai bus aiškinamasi su automobilio savininku.

Tiesa, R. Kalantos ir Chemijos gatvių vingiai, ties Amalių tuneliu, ne vienam vairuotojui tampa išbandymu. Portalas jau yra rašęs, kad lakstūnas nulėkė nuo kelio ir atsidūrė juodžemio kalvose.

„Kas vyksta Kaune“ žiniomis Ateities pl. atkarpoje, kuri jungia R. Kalantos ir Chemijos gatves greitis ribojamas iki 30 km/h. Panašu, kad vairuotojai kelio ženklų paisyti nėra linkę.

Papildyta 11.44 val.

Minėtą eismo įvykį R. Kalantos gatvėje pastebėjo ir dar vienas skaitytojas. „Ateities plente, naujam aplinkkelyje, kažkas bandė pasijausti lakūnais, peršoko bortą, griovelį ir tik sustojo už kelių šimtų metrų nuo gatvės, manau greitis turėjo būt labai didelis“, – komentavo daugiau nuotraukų atsiuntęs kaunietis.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA