Radybos netoli naujojo Amalių tunelio: kas pievoje pametė automobilį? (papildyta)

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo nuotraukos, kuriose, ties naujuoju Amalių tuneliu, užfiksuotas pievoje paliktas automobilis.

Apie 02.30 val. nakties kaunietis įamžino kiek netikėtas radybas ties naujuoju Amalių tuneliu. „Mašina palikta, vairuotojas pasišalino“, – teigė nuotraukas atsiuntęs skaitytojas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė, liepos 2 dieną, apie 00.14 val., iš gyventojų buvo gautas pranešimas, kad R. Kalantos gatvėje, laukuose, pastebėtas „Honda Civic“ automobilis.

„Policijos pareigūnai nuvyko į įvykio vietą patikrinti informaciją. Pievoje buvo rastas automobilis, užrakintas, nebuvo apgadintas, tiesiog paliktas“, – teigė O. Vaitkevičienė.

Kodėl automobilis buvo paliktas pievoje, duomenų kol kas nėra, tai bus aiškinamasi su automobilio savininku.

Tiesa, R. Kalantos ir Chemijos gatvių vingiai, ties Amalių tuneliu, ne vienam vairuotojui tampa išbandymu. Portalas jau yra rašęs, kad lakstūnas nulėkė nuo kelio ir atsidūrė juodžemio kalvose.

„Kas vyksta Kaune“ žiniomis Ateities pl. atkarpoje, kuri jungia R. Kalantos ir Chemijos gatves greitis ribojamas iki 30 km/h. Panašu, kad vairuotojai kelio ženklų paisyti nėra linkę.

Papildyta 11.44 val.

Minėtą eismo įvykį R. Kalantos gatvėje pastebėjo ir dar vienas skaitytojas. „Ateities plente, naujam aplinkkelyje, kažkas bandė pasijausti lakūnais, peršoko bortą, griovelį ir tik sustojo už kelių šimtų metrų nuo gatvės, manau greitis turėjo būt labai didelis“, – komentavo daugiau nuotraukų atsiuntęs kaunietis.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

„Drąsos kelias“ sugrįžta – su N. Venckiene priešakyje veržiasi į Seimą

Du patyrę Kauno pareigūnai paslydo: pareikšti įtarimai

Branduolinės avarijos atvejui gyventojai raginami pasiruošti iš anksto

Gerą darbą padaryti norėję kauniečiai Sargėnuose papuolė į keistą situaciją

Nuo pirmadienio taikomi ribojimai atvykusiems iš Lenkijos ir dar trijų valstybių

Kauno „Akropolyje“ – humanoidų, robotų-šokėjų ir hologramų miestelis

Vien grįžtančiųjų registracija epidemiologai neapsiribos: į sąrašus gali būti įtraukti ir renginių dalyviai

Prezidentas G. Nausėda priverstas izoliuotis

Šilainių parduotuvėje siautėja vagišius – už įrankius susimokėti nepanoro

Po „Kas vyksta Kaune“ publikacijos apie incidentą autobuse - atnaujinta kaukių dėvėjimo tvarka