Kaunietis skiria dainą Lukiškių aikštėje poilsiaujantiems vilniečiams – Kas vyksta Kaune

Kaunietis skiria dainą Lukiškių aikštėje poilsiaujantiems vilniečiams

DELFI nuotr.

Jaunas kaunietis muzikos kūrėjas Speechy dovanoja dainą Vilniaus Lukiškių aikštės paplūdimiui – tai house ritmais alsuojanti ir šokti kviečianti „Vacation” („Atostogos”).

„Daina angliška, kaip ir įspėjamieji pliažo ženkliukai apie ryklius, bet tikiuosi – ją visi supras”, – juokiasi Speechy pseudonimu prisistatantis Justas Šiburkis.

Daina apie tai, kad karantinas sugriovė daugelio mūsų vasaros planus, todėl atostogų reikia ieškoti – kuo arčiau. „Norėčiau, kad vilniečiai, eidami į paplūdimį miesto centre, jaustųsi tarsi eidami mažų atostogų kur nors Majamyje – būtent todėl sugalvojau pliažui padovanoti dainą”, – sako kūrėjas.

Jaunuolio planai taip pat griuvo – vietoj viešnagės pas draugus Italijoje, rinksis Lietuvos jūros pakrantę ir ežerus.

„Norėjau sukurti dainą, kuri būtų smagios vasariškos nuotaikos ir padėtų visiems kuo greičiau pamiršti karantino siaubą, kuris, kaip rodo vieši tyrimai, stipriausiai palietė jaunimą, – kalba Speechy, – Manau, Lukiškių pliažo tikslai panašūs”.

Dainą „Vacation” jau yra pamėgusi tarptautinė auditorija – „Spotify” platformoje ji išklausyta daugiau nei 40 000 kartų.

Speechy yra sau metęs vasaros iššūkį: kiekvieną penktadienį klausytojams pasiūlo po naujai sukurtą dainą.

Pirmadienį Seimas priėmė įstatymą, kuris įtvirtina, kad Lukiškių aikštė Vilniuje yra pagrindinė reprezentacinė Lietuvos valstybės aikštė su Vyčio monumentu.

Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis paaiškino, kad šitas įstatymas turėtų įsigalioti nuo rugpjūčio 1 dienos, tada turėtų nelikti ir Vilniaus miesto savivaldybės ten įrengto laikino paplūdimio, nes šis prieštarautų priimtam įstatymui.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA