Naujausi duomenys: per parą užregistruoti tik du koronaviruso atvejai

Asociatyvi / V. Balkūno nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) sekmadienio rytą praneša, kad Lietuvoje nustatyti 1813 koronaviruso susirgimų. Per parą užfiksuoti 2 nauji koronaviruso atvejai, pasveiko 1503 žmonės.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) birželio 28 d. duomenimis, patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms – 1815, sergančių žmonių skaičius – 224.

SAM informuoja, kad per vakar dieną patvirtinti 2 nauji COVID-19 susirgimai. Nuo birželio 1 d. įvežtinių atvejų nustatyta 25.

Mirusių nuo COVID-19 žmonių skaičius Lietuvoje – 78, užsikrėtusių koronavirusu, bet mirusių dėl kitų priežasčių – 10. Jau pasveiko 1503 žmonės, o izoliacijoje yra 93 asmenys.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos birželio 28 d. 10 val. duomenimis, per vakar dieną ištirti 1947 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso, iki šiol iš viso ištirti 416 739 ėminiai (iš jų – 122 619 iš mobilių punktų).

NVSC primena, kad žmogus bus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami.

Taip pat – praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pradedamas naujas tyrimas: kauniečius kvies pasitikrinti greitaisiais testais

Susidūrimas netoli VI forto žiedo: dėl sužalojimų vyras pristatytas į gydymo įstaigą

„Valstiečių“ taryba patvirtino: rinkimų sąrašą ves premjeras S. Skvernelis

Buvusio Kauno klinikų paciento dėka išgelbėtas ligonis Šveicarijoje

Teismas Kauno darželių įkainių nenagrinės – bylą nutraukė

R. Karbauskis savo vienmandatę atiduoda „Vieningam Kaunui“

Mįslinga vagystė Kauno „Akropolyje“: iš kirpyklos pagrobęs šunį, įkaite paėmė ir moterį

Sveikas žmogus ugdomas nuo kūdikystės

Šešėline veikla įtariamas „Grill London“ vadovas išleidžiamas į laisvę (papildyta)

Nelaimė Kaune: autobusas partrenkė žmogų