Kaunietis prašo pagalbos: prieš pat nosį iššokęs vairuotojas pabėgo iš įvykio vietos – Kas vyksta Kaune

Kaunietis prašo pagalbos: prieš pat nosį iššokęs vairuotojas pabėgo iš įvykio vietos

Skaitytojo nuotr.

Šeštadienio popietę Romainių gatvėje įvyko avarija, kurios kaltininkas dėjo į kojas. Nelaimės metu apgadinti du automobiliai, o pasekmės galėjo būti daug skaudesnės, jeigu ne greita „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo reakcija. Vyras prašo miestiečių pagalbos nustatant vaizdo įraše užfiksuoto „Ford Focus“ savininką ir buvimo vietą.

„Vakar, 14.16 val., važiuojant Romainių gatve švęsti sūnaus krikštynų patekome į autoįvykį, kurio metu buvo apgadinti du automobiliai, maniškis – ypač stipriai. Mano automobilyje buvo du mažamečiai vaikai, tik laimingo atsitiktinumo dėka pavyko išvengti kaktomušos, bet žala padaryta didelė, kurios neatsiradus kaltininkui niekas neatlygins“, – situaciją nupasakojo Tomas.

Kaip pasakojo vyras ir matyti vaizdo registratoriaus užfiksuotoje medžiagoje, „Ford Focus“ vairavęs asmuo nesilaikydamas saugaus greičio ir atstumo bandė išvengti smūgio į „Toyota“ galą.

Vairuotojas užkabino šio automobilio kampą, išlėkė į priešpriešinio eismo juostą, perrėžė visą įrašo autoriaus „Opel“ šoną ir pasišalino iš avarijos vietos. Pavojingai manevravęs „Ford“ registruotas vokiškais numeriais MD LU 868, kurie, spėja nukentėjusysis, yra padirbti.

„Aplinkiniai teigė yra ir ankščiau matę šį „Ford Focus“ Romainiuose, tačiau reikalinga jo buvusi nuolatinė lokacija ir / arba valdytojas / savininkas“, – aiškino Tomas.

Jis nurodė, kad policijoje įvykis registruotas ir kaltininkas ieškomas. „Anonimiškumas ir atlygis už naudingą informaciją garantuojamas. (…) Manau, 100 Eur būtų logiška suma, jei informacija pasitvirtintų ir žmogus liudytų, savaime suprantama, nes pati mašina gal jau išardyta“, – įvardijo kaunietis.

Turintys naudingos informacijos asmenys raginami susisiekti su Tomu el. paštu tomaspaske@gmail.com, tel. nr. +37067022094 arba pranešti bendruoju pagalbos numeriu 112, tik atlygis kišenės tokiu atveju gali ir nepapildyti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.