Vasariški orai džiugins: lietaus nė lašo, saulė kaitins iki 31 laipsnio – Kas vyksta Kaune

Vasariški orai džiugins: lietaus nė lašo, saulė kaitins iki 31 laipsnio

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Trečiadienį regione stiprės aukštesnio slėgio laukas. Diena bus nepastoviai debesuota: šiauriniuose rajonuose beveik saulėta, o keliaujant į pietus, ypač antroje dienos pusėje, sukiosis vis daugiau kamuolinių debesų. Lietaus jie neturėtų atnešti, tačiau saulę tarpais pridengs ir saugos nuo karščio.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, pietiniuose ir vakariniuose rajonuose aukščiausia temperatūra trečiadienį dieną sieks 25–27 laipsnius, pajūrio ruože dėl brizo nuo vėsios jūros bus dar laipsniu kitu vėsiau.

Varėnos smėlynuose šils iki 28 laipsnių, o karščiausia bus šiauriniuose rajonuose – 27–29 laipsniai pavėsyje. Vėjas daugiausia pūs iš šiaurės ir šiaurės rytų, bus vidutinio stiprumo.

Antroje savaitės pusėje Lietuvos orus lems anticiklonas. Įsivyraus ramūs, sausi ir daugiau ar mažiau saulėti orai.

Ketvirtadienio naktis dar bus gana gaivi – temperatūra pažemės iki 12–17 laipsnių. Dieną atplūs daugiau šilumos, todėl oras įkais iki 26–31 laipsnio, pajūryje bus 23–25 laipsniai.

Orų sąlygos mažai keisis ir penktadienį. Naktis prognozuojama jau šiltesnė ir tvankesnė, temperatūra nekris žemiau 14–19 laipsnių, dieną temperatūra vėl kils iki 26–31 laipsnio, Kuršių nerijoje laikysis apie 25 laipsnius šilumos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA