Daugiabučio gyventojai Kaune susipyko dėl šašlykų – Kas vyksta Kaune

Daugiabučio gyventojai Kaune susipyko dėl šašlykų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Vasariškas oras kauniečius gena laukan, dažnai ore pasklinda ir viliojantis kepamos mėsos kvapas. Tiesa, kaip žinia, su vandeniu ugnis nedraugauja – savaitgalį ėmus lyti, kulinarai iš vieno Partizanų gatvės daugiabučio nutarė įnešti šašlykinę į namo laiptinę, o tai geruoju nesibaigė.

Kaip nurodo Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba (PGV), birželio 20 d., 19.33 val., pranešta, kad šalia Partizanų gatvės 28-to daugiabučio kaimynai pradėjo kepti šašlykus, o prapliupus lietui viską sunešė į namo laiptinę.

Pasak pranešėjų, bendro naudojimo patalpa beregint prisipildė dūmų. Atvykus ugniagesiams, prie pat laiptinės durų degė šašlykinė, kuri buvo užgesinta vienu B tipo švirkštu.

Šašlykai konflikto priežastimi praėjusį penktadienį tapo ir Jonavoje. Kauno PGV duomenimis, 19.17 val. gautas pranešimas, kad kaimynas kūrena šašlykinę arti J. Basanavičiaus gatvėje esančių pastatų, į langus esą rūksta dūmai.

Į nurodytą vietą atvykę ugniagesiai atliko žvalgybą, kaimynai konfliktavo, todėl apie situaciją informuoti policijos pareigūnai. Šašlykinė patraukta saugiu atstumu nuo pastato, o gesinimo darbų gaisrininkams čia atlikti neprireikė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA