Krepšinis sugrįžta į Kauną: įvyks Lietuvoje dar nematyto formato turnyras

Asociatyvi. R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pandemija traukiasi iš šalies, o tai jaučia ir krepšinis, kuris liepos 2-ąją Kaune sugrįš su labai intriguojančiu ir Lietuvoje dar niekur nematytu projektu #LKFtrickshot.

Kaip leidžia suprasti Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) organizuojamo turnyro pavadinimas, dalyviai žiūrovus bei komisiją turės nustebinti kuo išradingesniais metimais.

Renginyje dalyvių pasirodymus vertins speciali komisija, kuri bus atskleista artimiausiu metu, rašoma LKF pranešime žiniasklaidai.

Dalyvavimas turnyre nieko nekainuoja, o jo formatas – neįpareigojantis, kviečiantis dalyvauti visus norinčius, o tarp jų – ir neįgaliuosius, kurie taip pat varžysis krepšinio aikštelėje dėl įspūdingiausio metimo titulo Lietuvoje.

„Šio renginio tikslas – skatinti lygias galimybes, socialinę įtrauktį, nepriklausomai nuo žmogaus lyties, fizinių, socialinių, kultūrinių skirtumų, sudarant visiems vienodas galimybes būti fiziškai aktyviems“ – teigė Lietuvos integruoto sporto asociacijos, vienos iš šio renginio partnerių prezidentas dr. Andrius Brusokas.

„Neįgaliesiems ne visuomet yra sudaromos galimybės sportuoti ir būti fiziškai aktyviems kartu su sveikais asmenimis. LKF organizuojamo renginio dėka kiekvienam žmogui bus sudarytos galimybės išreikšti save, demonstruojant krepšinio elementus. Tai lyg yra neįgyvendintų svajonių krepšinio aikštelėje išpildymo galimybė, kurią kiekvienas dalyvis pasistengs išreikšti, pasitelkęs savo kūrybiškumą“, – pridėjo jis.

Reikalavimai dalyviams: iš anksto sugalvotas išradingas metimas – kviečiama ruoštis iš anksto. Išskirtinė apranga – labai svarbus turnyro akcentas. Apranga lems komisijos vertinimus. Kamuolys, raginama pasiimti savo.

Pagrindinis turnyro prizas – veiksmo kamera „GoPro HERO 8“. Taip pat bus galima laimėti garso kolonėles „JBL Go 2“ bei Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės atributikos.

„Karantinas mus išmokė būti kūrybingais. Namuose atradome naujų veiklų, pomėgių ir gal net išvystėme vieną-kitą novatorišką įgūdį. Vis dėlto, ne visi turėjo progą palaikyti sportinę formą per karantiną, todėl šiuo renginiu norime pakviesti švęsti krepšinį paprastai ir nerūpestingai – metant neįprastus metimus, kuriuos galbūt treniravotės savo kiemuose ar, pavyzdžiui, su popieriumi, švaistydami jį į šiukšlių dėžę“, – kalbėjo LKF rinkodaros vadovas Justinas Liaudinskas.

„Turnyrui nereikia specialaus fizinio pasiruošimo, dalyvių niekaip neskirstome ir tiesiog siekiame pademonstruoti, jog krepšinį galime švęsti kartu.Renginyje lauksime ir profesionalių krepšininkų, ir mėgėjų. Ir moterų, ir vyrų. Ir sveikųjų, ir neįgaliųjų. Pažadame, kad bus žiauriai smagu, visi dalyviai gaus simbolines dovanas, o pačiam išradingiausiam metikui atiteks „GoPro“ kamera, skirta fiksuoti įspūdingiausias vasaros akimirkas“ – tęsė J. Liaudinskas.

Gatvės krepšinio kultūrą padės kurti „Vedėjų už pigiau“ tandemas – Vytautas Mikaitis su Karoliu Tiškevičiumi.

Norint tapti oficialiu turnyro dalyviu, BŪTINA užsiregistruoti iš anksto, o delsti nėra kada, nes vietų skaičius ribotas. Verta pažymėti, jog dalyvavimas turnyre – nemokamas. Registracijos formą galima rasti čia.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Braškių sezonas eina į pabaigą: perspėja, kad kainos gali kilti

Ramybės net mirusiems nėra – nuo kapo pavogtas antkapis

Į Barceloną atvyko Š. Jasikevičius: Kauną palikti sunku

Žydiškajai Kauno istorijai sužadinti surengs muzikinius pasirodymus visame mieste

Kyla problemų dėl Seimo narių padėjėjų atostogų: biudžetui tai gali būti nepakeliama

Po „BMW“ ir „Ford“ susidūrimo į Šilainius skubėjo visos specialiosios tarnybos

Skaitytojai praneša apie pavojingą kelio kliūtį Jonavos gatvėje

Vežėjai atskleidė, kaip po karantino pasikeitė keleivių išvykų planai

Pasivaikščiojimą Kamšos draustinyje praskaidrina žaismingos skulptūros (foto)

Per parą užfiksuoti 5 nauji koronaviruso atvejai: 3 iš jų – įvežtiniai