Kaunietis nustebo: pareigūnė paliko automobilį ant pėsčiųjų tako ir nuėjo

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas užfiksavo keistą vaizdą Petrašiūnuose. Portalą pasiekusioje medžiagoje matyti, kaip praktiškai ant pėsčiųjų perėjos sustojusi uniformuota moteris palieka automobilį ir nueina.

„Čia normalu?“ – klausė policijos pareigūnės uniforma vilkinčios moters manevrą R. Kalantos gatvėje po vidurdienio užfiksavęs kaunietis. Tiesa, „Audi“ markės automobilis buvo nežymėtas, tad galima daryti prielaidą, kad policininkė į keistą situaciją papuolė ne tarnybos metu.

Vaizdo įraše matyti, kaip transporto priemonė kelias akimirkas stovi prie pat pėsčiųjų perėjos, vienu ratu užvažiavusi ant saugumo salelės. Netrukus vairuotoja pasuka dešinėn ir pastato automobilį tiesiai ant tako, perėjos gale.

Keistokus manevrus užfiksavęs skaitytojas teigė, kad važiuojant pareigūnei kažkas išdaužė langą. „Tik nesuprantame, kur ji palikusi mašiną išėjo“, – pasakojo vyras.

Anot kauniečio, pareigūnės nebuvo apie 5-10 minučių. Paskui sugrįžusi, ji šoko į automobilį, išlėkė į gatvę ir nudūmė savais keliais.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

29 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Svarstoma ilginti moksleivių rudens atostogas

Pranešama apie dar 3 mirtis nuo koronaviruso

Dar vieni pokyčiai: skelbia, kada bus galima palikti izoliacijos vietą

„BMW“ Kauno gatvėse siekė greičio rekordo, bet užsidirbo tik nemenką baudą

Galimybe balsuoti iš automobilio noriai naudojasi ir Kaune privalėję izoliuotis rinkėjai

Centrinis Kauno klinikų korpusas atnaujina planines sveikatos priežiūros paslaugas

S. Skvernelis ragina daryti pauzę visuomeniniame gyvenime: savivaldybes skirstys į rizikos zonas

Kaune iš anksto balsavęs R. Karbauskis gąsdino rinkėjus: rezultatus lems balsuojančiųjų aktyvumas

Kauno apskrityje – 27 koronaviruso atvejai: infekcija neapleidžia ugdymo ir gydymo įstaigų

Per parą Lietuvoje užfiksuoti 205 nauji koronaviruso infekcijos atvejai