Kaunietis nustebo: pareigūnė paliko automobilį ant pėsčiųjų tako ir nuėjo

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas užfiksavo keistą vaizdą Petrašiūnuose. Portalą pasiekusioje medžiagoje matyti, kaip praktiškai ant pėsčiųjų perėjos sustojusi uniformuota moteris palieka automobilį ir nueina.

„Čia normalu?“ – klausė policijos pareigūnės uniforma vilkinčios moters manevrą R. Kalantos gatvėje po vidurdienio užfiksavęs kaunietis. Tiesa, „Audi“ markės automobilis buvo nežymėtas, tad galima daryti prielaidą, kad policininkė į keistą situaciją papuolė ne tarnybos metu.

Vaizdo įraše matyti, kaip transporto priemonė kelias akimirkas stovi prie pat pėsčiųjų perėjos, vienu ratu užvažiavusi ant saugumo salelės. Netrukus vairuotoja pasuka dešinėn ir pastato automobilį tiesiai ant tako, perėjos gale.

Keistokus manevrus užfiksavęs skaitytojas teigė, kad važiuojant pareigūnei kažkas išdaužė langą. „Tik nesuprantame, kur ji palikusi mašiną išėjo“, – pasakojo vyras.

Anot kauniečio, pareigūnės nebuvo apie 5-10 minučių. Paskui sugrįžusi, ji šoko į automobilį, išlėkė į gatvę ir nudūmė savais keliais.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

29 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pateikta išvada dėl praėjusią savaitę užfiksuotos padidėjusios radiacijos

Masinių reidų metu Kaune patikrinta 600 vairuotojų

Islandijos plente - netikėta kauniečių padėka Š. Jasikevičiui

Atnaujintas sąrašas šalių, iš kurių draudžiama atvykti ir atvykus privaloma izoliuotis

Kauno „Akropolyje“ – akį traukianti R. Kalinkino instaliacija

Situacija Šančiuose kartojasi: galimai užterštos nuotekos vėl teka į Nemuną

Tragiški įvykiai Lampėdžio ežere nesibaigia: tokios kruvinos vasaros dar nebuvo

Policija ieško „drąsuolio“: trenkė apsaugos darbuotojui, pasiuntė velniop ir pabėgo

Vyriausybė leido atvykti per 40 užsieniečių, kurie atliks būtinus darbus

Užfiksuotas Denge karštligės atvejis Kaune: patarimai keliaujantiems po egzotines šalis