Kauno TS-LKD būstinė atsiveria miestui: naujose patalpose kauniečiai laukiami kasdien

A. Koroliovo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusių metų pabaigoje Kauno Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sueigos pirmininkės pareigas perėmusi Jurgita Šiugždinienė pažadėjo, kad sieks sustiprinti TS-LKD pozicijas Kaune ir sutelkti partijos bendruomenę naujiems darbams. Prieš keletą mėnesių partija pristatė atsinaujinusį Kauno mieste keliamų TS-LKD kandidatų į Seimą sąrašą. Tuo tarpu birželio viduryje pasirodė žinia ir apie partijos būstinės atnaujinimą – biuras perkeliamas į Kauno Senamiestį (Vilniaus g. 39) ir kasdien bus atviras visiems miesto bendruomenės nariams.

Kaunas yra Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos širdis. Džiaugiuosi atsinaujinusia Kauno sueiga. Atėjus naujai komandai TS-LKD Kaune veikloje aš pastebiu daugiau optimizmo, daugiau entuziazmo, daugiau noro eiti ir judėti į priekį. Manau, kad būtent ši emocija, šis jausmas ves mūsų partiją į priekį tiek artėjančiuose Seimo rinkimuose, tiek ir tolesnėje partijos veikloje, o naujųjų, visiems rinkėjams atvirų patalpų atidarymas yra tik dar vienas žingsnis to link“, – naujojo partijos biuro Kaune atidarymo metu sakė TS-LKD lyderis Gabrielius Landsbergis.

Nauja TS-LKD būstinė / A. Koroliovo nuotr.


Siekis atsiverti

Kaip teigia Kauno sueigos pirmininkė J. Šiugždinienė, pagrindinė partijos persikėlimo iš senųjų patalpų Savanorių prospekte į miesto centrą idėja buvo padaryti partijos namus atvirus visiems – tiek nariams, tiek miestiečiams.

„Šie partijos namai bus atviri tiek partijos bendruomenei, tiek miesto visuomenei. Mes esame pasirengę klausytis ir girdėti, atviri diskutuoti, dalintis mintimis ir idėjomis naujajame mūsų biure. Kartu ieškosime sprendimų, kaip mūsų miestą galime padaryti dar gražesnį ir patogesnį gyventi. Kviečiame visus čia apsilankyti ir turiningai padiskutuoti“, – sakė Kauno TS-LKD sueigos pirmininkė J. Šiugždinienė.

Naujoji būstinė įsikūrė greta patalpų, kuriose prezidento rinkimų metu veikė TS-LKD remiamos kandidatės Ingridos Šimonytės rinkimų štabas. Kauno sueigos pirmininkės teigimu, prezidento rinkimų sėkmė Kauno mieste ir didelis miestiečių susidomėjimas tapo svarbiu impulsu, paskatinusiu persikelti į miesto gyventojams lengviau pasiekiamą vietą.

„Pastebėjome, kad atvirto štabo iniciatyva buvo sėkminga, nes sulaukėme ypatingai daug miestiečių vizitų – tiek norinčių paremti ir prisidėti prie kampanijos organizavimo, tiek norinčių padiskutuoti ir išsakyti jiems svarbius klausimus ar problemas. Čia organizuodavome ir renginius bei didesnius susitikimus. Prezidento rinkimų metu Kaune pasiekėme puikių rezultatų ir tai parodė, kad Kauno gyventojams tokia atviro štabo idėja patiko. Tai buvo vienas iš papildomų argumentų, paskatinusių mus čia įsikurti“, – sako J. Šiugždinienė.

Nauja TS-LKD būstinė / A. Koroliovo nuotr.

Vieta diskusijoms

Naujojo partijos biuro durys bus atviros kiekvieną darbo dieną. Partijos Kauno skyrių sueigos vadovės teigimu, būstinėje bus ne tik priimami visi norintys pasikalbėti, bet ir bus vykdoma įprasta politinei partijai veikla: susitikimai, pasitarimai, svečių priėmimas, renginiai.

Jau pirmąją veiklos dieną naujajame biure vyko dvi Kauno sueigos inicijuotos diskusijos. Pirmojoje buvo diskutuojama tema „Ar Kauną galėsime vadinti kultūros lopšiu 2022-aisiais“, o tarp diskusijų dalyvių buvo tokie garsūs miesto ir šalies kultūros atstovai kaip profesorius ir Seimo narys Vytautas Juozapaitis, architektas Audrys Karalius, Kauno valstybinio meno choro vadovas ir dirigentas Petras Bingelis. Diskusiją moderavo Andrijana Filinaitė, Valstybinės kultūros paveldo komisijos pirmininko pavaduotoja.

Antroji diskusija vyko greta įsikūrusiame Europos parlamentarų Andriaus Kubiliaus ir Rasos Juknevičienės biure. Diskusijos tema – „Lūkesčiai dešiniajai politikai Lietuvoje ir Europoje“. Pokalbyje dalyvavo Europos parlamento narė Rasa Juknevičienė, Seimo narė Gintarė Skaistė, istorikas, profesorius Valdas Rakutis.

„Sieksime, kad diskusijos įvairiomis, aktualiomis temomis taptų reguliarios. Į naująją būstinę kviesime diskutuoti tiek partijos narius, tiek miesto bendruomenę visiems mums svarbiais klausimais. Negalintys dalyvauti gyvai, realiu laiku diskusijas galės stebėti mūsų Kauno TS-LKD „Facebook“ socialinio tinklo paskyroje. Ten darome viešas, gyvas vaizdo transliacijas. Tokiu būdų sieksime išlaikyti aktyvios ir atviros būstinės principą“, – sakė Kauno partijos lyderė.

Pasikeitęs partijos kandidatų sąrašas

Kaip aktyviausieji rinkėjai jau galėjo pastebėti, atsinaujino ne tik Kauno TS-LKD sueigos vadovybė, bet ir kandidatų į artėjančius Seimo rinkimus sąrašas. Iš anksčiau keliamų kandidatų Kauno mieste liko tik du: Gabrielius Landsbergis Centro-Žaliakalnio ir Kazys Starkevičius Petrašiūnių-Gričiupo apygardoje.

Nauja TS-LKD būstinė / A. Koroliovo nuotr.

Likusieji TS-LKD kandidatai Kauno mieste keliami pirmąjį kartą. Šilainiuose kandidatuoja Kauno miesto TS-LKD sueigos pirmininkė J. Šiugždinienė, Panemunės apygardoje – Gintarė Skaistė, Savanorių apygardoje – Paulius Lukševičius, Aleksoto-Vilijampolės – Vytautas Juozapaitis, o Kalniečių apygardoje Arvydas Anušauskas.

Kauno TS-LKD skyrių sueigą sudaro 8 mieste įsikūrę skyriai, kurių veiklą koordinuoja Kauno miesto skyrių sueiga. Iš viso Kaune yra per 1,5 tūkst., o visoje šalyje – per 15 tūkst. nuolatinių partijos narių. Diskutuoti jiems aktualiomis temomis ir pasidalinti rūpimais klausimais miesto gyventojai kviečiami kiekvieną darbo dieną naujajame TS-LKD biure, adresu Vilniaus g. 39.

Politinė reklama bus apmokėta iš TS-LKD sąskaitos, užsakymo nr. 2020/06/15 –TS-LKD

53 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Daugiausia užsikrėtimų fiksuota Kaune: virusas plinta muzikiniame teatre, mokymo įstaigose

Lietuvoje per praėjusią parą nustatyta 90 naujų koronaviruso susirgimų

Norėdami apžiūrėti Karo techniką, eilėse laukia kelias valandas (foto)

Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojai nustatytas koronavirusas

Su gerais orais greitai teks atsisveikinti, artėja rudeniškos permainos

Į netoli Kauno esantį pramonės parką valstybė tikisi pritraukti stambių duomenų centrų

Naujų židinių nenustatyta, tačiau koronaviruso atvejų augimas neramina

Į Kauno kino centrą „Romuva“ grįžo ankstyvojo kino festivalis

Aplinkai žalos pridarę pažeidėjai šiais metais smarkiai tuštino kišenes

Greit į Kauno gatves išriedės nauji hibridiniai autobusai: keleivius lepins išskirtinis komfortas