Kauno pareigūnai ieško Vilijampolėje kumščių nenulaikiusių jaunų vyrų – Kas vyksta Kaune

Kauno pareigūnai ieško Vilijampolėje kumščių nenulaikiusių jaunų vyrų

Kauno apskrities VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) penktadienį pranešė apie pačioje gegužės pabaigoje įvykusį incidentą, kurio metu parduotuvėje buvo sumušta senolis. Pareigūnai prašo padėti surasti vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuotus vyrus.

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo, kuomet gegužės 30 d., apie 15.30 val., A. Stulginskio gatvėje esančiame prekybos centre konflikto metu buvo sužalotas 1948 m. gimęs vyras. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenis, galinčius turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šiuos asmenis, žinančius jų buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskrities VPK telefonu (8 700) 60664, (8 37) 303 450 arba rašyti el. paštu laima.petraskiene@policija.lt.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (LR BK) 284 str., ir dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, pagal LR BK 138 str. Už tai gresia laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA