Lietuvoje nustatyti dar 6 nauji koronaviruso infekcijos atvejai – Kas vyksta Kaune

Lietuvoje nustatyti dar 6 nauji koronaviruso infekcijos atvejai

Asociatyvi / DELFI nuotr.

Ketvirtadienio ryto duomenimis, Lietuvoje nustatyti jau 1784 koronaviruso susirgimai. Pranešama apie 6 naujus koronaviruso atvejus, pasveiko 1449 žmonės.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) birželio 18 d. duomenimis, patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms – 1784, sergančių žmonių skaičius – 249.

SAM praneša, kad per vakar dieną patvirtinti 6 nauji COVID-19 susirgimai.

Mirusių nuo COVID-19 žmonių skaičius Lietuvoje – 76, užsikrėtusių koronavirusu, bet mirusių dėl kitų priežasčių – 10.

Pasveikusių žmonių skaičius – 1449. Izoliacijoje 233 žmonės. Nuo birželio 1 d. įvežtinių atvejų – 18.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos birželio 18 d. 9 val. duomenimis, per vakar dieną ištirti 5653 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso, iki šiol iš viso ištirti 381225 ėminiai (iš jų – 115289 iš mobilių punktų).

Koronaviruso tyrimai / Visuomenės informavimo grupės nuotr.

Laboratorijos teikia bendrą iš gautų ėminių nustatytą koronaviruso infekcijų skaičių. Į šį skaičių įeina tiek naujai nustatytieji atvejai, tiek pakartotiniai.

NVC primena, kad žmogus bus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami.

Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Sąrašas valstybių, iš kurių leidžiama atvykti į Lietuvą ir kurių piliečiai atvykę privalo izoliuotis, skelbiamas čia.

Savivaldybės, kuriose šiuo metu nustatytas didžiausias sergamumas koronaviruso infekcija, dėl ko šią savaitę bus atliekama daugiau profilaktinių tyrimų: Širvintų, Vilniaus rajono, Ignalinos, Jonavos, Klaipėdos rajono, Vilniaus miesto, Skuodo, Ukmergės, Švenčionių, Elektrėnų, Šakių.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA