Svilinantis karštis nesitrauks: temperatūra kils iki 31 laipsnio, laukiama ir liūčių – Kas vyksta Kaune

Svilinantis karštis nesitrauks: temperatūra kils iki 31 laipsnio, laukiama ir liūčių

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienio rytas išaušo mažai debesuotas, saulėtais ir sausais orais bus galima mėgautis visą pirmąją dienos dalį. Popietę ims formuotis pavieniai kamuoliniai lietaus debesys, tai vienose, tai kitose vietovėse nušniokš trumpas lietus su perkūnija.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, galingiausi debesys neš ne tik smarkesnes liūtis ir perkūnija, bet ir stipraus vėjo gūsius, kurie sieks iki 15-20 m/s. Temperatūra dieną labai sparčiai kils, popietę oras įkais iki 26-31 laipsnio. Vidutinio stiprumo rytų, pietryčių vėjas bandys gaivinti.

Penktadienio naktį debesys sparčiai retės, tik nakties pradžioje iš besisklaidančių debesų vietomis dar trumpai palis, keletą kartų pažaibuos ir pagriaudės. Naktis bus labai tvanki, temperatūra svyruos apie 15-20 laipsnių šilumos, dvelks nestiprus rytų, pietryčių vėjas.

Penktadienio pirma dienos dalis vėl bus mažai debesuota ir sausa. Antroje dienos pusėje vėl kaupsis storų kamuolinių debesų masyvai iš kurių prapliups trumpos liūtys su perkūnija, per perkūniją vėjas vietomis bus gūsingas. Temperatūra įdienojus pakils iki 25-30 laipsnių, pūs nelabai stiprus rytų, pietryčių vėjas.

Šeštadienio naktį trumpai su perkūnija palis tik vietomis, dieną galingi lietaus debesys formuosis intensyviau. Po vidurdienio daugelyje rajonų nušniokš trumpos liūtys su perkūnija, vietomis liūtys bus smarkios, kai kur kils škvalas. Naktį temperatūra pažemės tik iki 15-20 laipsnių, dieną oras vėl kais iki 25-30 laipsnių.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA