Svilinantis karštis nesitrauks: temperatūra kils iki 31 laipsnio, laukiama ir liūčių

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio rytas išaušo mažai debesuotas, saulėtais ir sausais orais bus galima mėgautis visą pirmąją dienos dalį. Popietę ims formuotis pavieniai kamuoliniai lietaus debesys, tai vienose, tai kitose vietovėse nušniokš trumpas lietus su perkūnija.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, galingiausi debesys neš ne tik smarkesnes liūtis ir perkūnija, bet ir stipraus vėjo gūsius, kurie sieks iki 15-20 m/s. Temperatūra dieną labai sparčiai kils, popietę oras įkais iki 26-31 laipsnio. Vidutinio stiprumo rytų, pietryčių vėjas bandys gaivinti.

Penktadienio naktį debesys sparčiai retės, tik nakties pradžioje iš besisklaidančių debesų vietomis dar trumpai palis, keletą kartų pažaibuos ir pagriaudės. Naktis bus labai tvanki, temperatūra svyruos apie 15-20 laipsnių šilumos, dvelks nestiprus rytų, pietryčių vėjas.

Penktadienio pirma dienos dalis vėl bus mažai debesuota ir sausa. Antroje dienos pusėje vėl kaupsis storų kamuolinių debesų masyvai iš kurių prapliups trumpos liūtys su perkūnija, per perkūniją vėjas vietomis bus gūsingas. Temperatūra įdienojus pakils iki 25-30 laipsnių, pūs nelabai stiprus rytų, pietryčių vėjas.

Šeštadienio naktį trumpai su perkūnija palis tik vietomis, dieną galingi lietaus debesys formuosis intensyviau. Po vidurdienio daugelyje rajonų nušniokš trumpos liūtys su perkūnija, vietomis liūtys bus smarkios, kai kur kils škvalas. Naktį temperatūra pažemės tik iki 15-20 laipsnių, dieną oras vėl kais iki 25-30 laipsnių.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune atidarytas pirmasis Baltijos šalyse „Moxy“ viešbutis

Į Astravo atominę jėgainę pradėtas krauti branduolinis kuras

Iš izoliacijos patalpų pabėgo koronavirusu sergantis Afganistano pilietis

Kauniečiai apsiginklavę: rasta ne tik krūva šovinių, bet ir neteisėtas ginklas

Skaitytojai nerimauja, kad naktiniai garsai susiję su Astravo jėgainės paleidimu

Dėl nedėvimos kaukės policijai įkliuvęs kaunietis baudos dydį aiškinsis teisme

Prezidentas ir vėl ragina A. Verygą greičiau grįžti į darbą

V. Matijošaitis dėl įtemptos koronaviruso situacijos kreipėsi į kauniečius

Netikėta sėkmė: žydiško Kauno istorijos į ekskursijas sutraukia būrius smalsuolių

Rudenį Kaune atsidarys nauja mokykla – žada pradinio ugdymo naujovių