Naujovė Nemuno saloje – apsipirkimo erdvė „Pakrantės“ mugė

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasaros pradžioje Nemuno saloje atsivėrė „Pakrantė“ – išskirtinė maisto, pramogų ir laisvalaikio erdvė po atviru dangumi. O nuo birželio vidurio, kiekvieną penktadienį bei šeštadienį Nemuno saloje apsilankiusių miestiečių lauks ir nauja apsipirkimo erdvė – „Pakrantės“ mugė.

Kaip skelbiama mugės organizatorių pranešime žiniasklaidai, mugė startuos jau birželio 19 dieną, artėjant Joninių šventei. Jau šį penktadienį ir šeštadienį mugė kvies susipažinti, o patikus ir įsigyti, unikalių šalies kūrėjų, amatininkų, prekybininkų gaminių ar net paslaugų.

Kiekvieną vasaros savaitgalį greta „Žalgirio“ arenos esančioje Nemuno pakrantės dalyje atsiversianti mugė lankytojams bus pasiekiama nemokamai.

Mugėje miestiečiai ir Kauno svečiai ras įvairių maisto ir gėrimų produktų, galės įsigyti aprangos, avalynės ar galanterijos gaminių, pasipuošti dizaino aksesuarais bei juvelyrika. Taip pat – surasti atributų namams bei augalų sodui. Iš viso planuojama sulaukti netoli pusės šimto prekybininkų ir gamintojų iš skirtingų šalies bei regiono kampelių.

Greta mugės „Pakrantėje“ jau veikia maisto vagonėlių zona, siūlanti platų asortimentą šiandien itin populiarių, vadinamojo gatvės maisto, patiekalų. Taip pat „Pakrantėje“ įrengtoje erdvėje kiekvieną savaitgalio dieną vyksta žinomų atlikėjų bei grupių pasirodymai.

„Pakrantės“ mugė kauniečiams ir miesto svečiams bus atvira vasaros penktadieniais ir šeštadieniais, nuo 11 val. 30 min. iki 20 val. Tuo tarpu maisto ir pramogų zona – kiekvieną vasaros ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį, 11 val. 30 min. iki 23 val.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pradedamas naujas tyrimas: kauniečius kvies pasitikrinti greitaisiais testais

Susidūrimas netoli VI forto žiedo: dėl sužalojimų vyras pristatytas į gydymo įstaigą

„Valstiečių“ taryba patvirtino: rinkimų sąrašą ves premjeras S. Skvernelis

Buvusio Kauno klinikų paciento dėka išgelbėtas ligonis Šveicarijoje

Teismas Kauno darželių įkainių nenagrinės – bylą nutraukė

R. Karbauskis savo vienmandatę atiduoda „Vieningam Kaunui“

Mįslinga vagystė Kauno „Akropolyje“: iš kirpyklos pagrobęs šunį, įkaite paėmė ir moterį

Sveikas žmogus ugdomas nuo kūdikystės

Šešėline veikla įtariamas „Grill London“ vadovas išleidžiamas į laisvę (papildyta)

Nelaimė Kaune: autobusas partrenkė žmogų