Naujausioje sinoptikų prognozėje – tropiniai karščiai: kaitrą keis liūtys su perkūnija | Kas vyksta Kaune

Naujausioje sinoptikų prognozėje – tropiniai karščiai: kaitrą keis liūtys su perkūnija

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Trečiadienio naktį prasisklaidžius debesims, tankesnių liko tik rytiniuose ir pietiniuose rajonuose. Pasak sinoptikų, į Lietuvą grįžta 30 laipsnių kaitra ir audringi orai.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, trečiadienio dieną vyraus nepastoviai debesuoti orai. Popietę ims formuotis pavieniai kamuoliniai lietaus debesys iš kurių iki vėlaus vakaro didesnėje šalies dalyje nušniokš trumpalaikis lietus su perkūnija, kai kur per perkūniją pasitaikys stiprių vėjo gūsių.

Šalį užplūs labai šilto oro masė, todėl įdienojus temperatūra šoktelės iki 24-29 laipsnių, tik pajūryje dėl nuo vėsios Baltijos pūsiančio vėjo, bus keliais laipsniais vėsiau.

Ketvirtadienio naktį vietomis, dieną didesnėje šalies dalyje lankysis trumpi lietūs su perkūnija, per perkūniją vėjas kai kur bus gūsingas.

Naktį pūs nestiprus, dieną stiprokas rytų vėjas. Naktį oras atvės tik iki 14-19, dieną sušils iki 25-30 laipsnių.

Penktadienio dieną orai mažai skirsis nuo ankstesnių dienų. Pirmoji dienos dalis bus saulėta ir sausa, o antroje dienos pusėje didesnėje šalies dalyje nušniokš trumpos liūtys su perkūnija, vietomis ir stipresniais vėjo gūsiais.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA