Gaisras Kauno daugiabutyje sukėlė ant kojų gyventojus ir gelbėjimo tarnybas – Kas vyksta Kaune

Gaisras Kauno daugiabutyje sukėlė ant kojų gyventojus ir gelbėjimo tarnybas

Skaitytojų nuotr.

Trečiadienio rytą į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją atskriejo skaitytojų užfiksuotos nuotraukos, kuriose matyti Šilainiuose išsirikiavusios specialiosios tarnybos. Ugniagesių teigimu, Naujakurių gatvės daugiabutyje uždūmintos kai kurios patalpos, vyksta žvalgybos darbai.

„Kas vyksta Naujakurių gatvėje? Pilnas kiemas gaisrinių, gaisrininkų, medicinos personalo“, – teiravosi akyliausi skaitytojai.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budintysis ugniagesys, šiek tiek po 7 valandos ryto, buvo gautas pranešimas, kad Naujakurių gatvės penkiaaukštyje per ventiliaciją eina dūmai. Ugniagesių brigada pastebėjo, kad gaisro židinys gali būti daugiabučio rūsyje, vyksta žvalgybos darbai, bandoma patekti į įtartiną rūsį.

Pasak budinčiojo, įvykio vietoje dirba 3 ugniagesių autocisternos ir medikų brigada. Pirminiais duomenimis, atvirų gaisro liepsnų nėra, apie nukentėjusiuosius taip pat nėra pranešama.

Gaisro aplinkybės tiriamos, daugiabučio gyventojams pavojus negresia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA