Liberalų sąjūdis kviečia V. Pranckietį dalyvauti Seimo rinkimuose

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Opozicinis Liberalų sąjūdis pakvietė Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį dalyvauti parlamento rinkimuose.

Parlamento vadovas patvirtino šį siūlymą svarstantis ir atsakymą žada greitu laiku.

„Pirmiausia turiu pasidžiaugt, kad pasitikėjimas ir pagarba išreikšti pakviečiant, labai tai vertinu, (sprendimą) ateitis parodys. Aš manau, kad ilgai nereikės laukti“, – antradienį žurnalistams Seime sakė V. Pranckietis.

Jis sakė pasiūlymą svarstantis, pabrėžė, jog „su jėga daug lengviau rinkimų kampanijoje dalyvauti“, kartu tvirtino, jog liberalų pažiūros ir laikysena jam artima.

„Liberalai tuo pasižymi, per visą kadenciją pirmiausia pagarba žmogui buvo išlaikyta visą kadenciją, negirdėjome kažkokios nepozityvios veiklos nei jų atžvilgiu, nei iš jų, ir tokie dalykai mus labai gali vienyti“, – sakė V. Pranckietis.

Liberalų sąjūdžio vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen BNS patvirtino, kad V. Pranckiečiui siūloma kandidatuoti ir su partijos sąrašu, ir partijos vardu kelti jo kandidatūrą Raudondvario apygardoje.

„V. Pranckietis turi kvietimą su Liberalų sąjūdžiu kandidatuoti šiuose rinkimuose ir laukiame jo atsakymo. Mes turime partijos reitingavimą kitos savaitės pabaigoje ir iki to laiko laukiame atsakymo“, – BNS sakė partijos vadovė.

„Seimo pirmininkas daug kartų įrodė, kad yra savarankiškas, tvirtą stuburą turintis politikas, ir yra palaikęs nemažai mūsų Liberalų sąjūdžio frakcijos iniciatyvų, akivaizdu, kad vertybiškai turime sąlyčio taškų“, – pažymėjo liberalų vadovė.

V. Pranckietis į Seimą buvo išrinktas Raudondvario apygardoje Kauno rajone kaip Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas. Po konfliktų su partijos vadovu Ramūnu Karbauskiu jis paliko „valstiečius“, šie nesėkmingai bandė jį išversti iš Seimo pirmininko posto.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Košmariškai trečią kėlinį sužaidęs „Žalgiris“ gavo antausį savo tvirtovėje

Kunigo R. Mikutavičiaus nužudymo organizatorius vėl bando išeiti į laisvę

Kauno apskrityje fiksuotos dvi mirtys nuo koronaviruso nėra susijusios su židiniais

Pakaunėje su švyturėliais skridę pareigūnai gavo pylos

Seimas cirkuose naudoti laukinius gyvūnus uždraudė tik iš dalies

Iš naujų Kauno vairuotojus sekančių kamerų – pirmosios baudos

Iš 8 Kaune išlikusių sinagogų, pagal paskirtį naudojama tik viena

Kaune planuojama apmokyti sparčiai populiarėjančios srities specialistus

Medinis namas Žaliakalnyje atgijo londonietiško kolorito spalvomis

Daugiausia užsikrėtimų ir dar dvi mirtys fiksuotos Kaune: virusas plinta muzikiniame teatre, mokymo įstaigose