„Kautra“ atnaujino susisiekimą tarpmiestiniais autobusais

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Keleivių vežėja „Kautra“ skelbia užbaigusi tarpmiestinių reisų atnaujinimą. Nuo praėjusios savaitės pabaigos įmonė atnaujino papildomus reisus į Vilnių, Šiaulius, Šventąją, Druskininkus, Mažeikius ir kitus miestus. Anot vežėjos atstovų po šio etapo yra atnaujinti 95% įmonės aptarnaujamų tarpmiestinio susisiekimo reisų.

„Galime sakyti vasarą pasitinkame reisų atžvilgiu sugrįžę į vėžes. Karantinas baigiasi, vasara prasideda, tad tikiu ir keleiviai sugrįš į autobusus. Mūsų strategija buvo sugrįžti kuo greičiau ir efektyviau. Dabar turime būti kantrūs ir sulaukti keliaujančių.

Jei reisai atnaujinti beveik šimtu procentų, deja dar to negalime pasakyti apie keleivius, skaičiai dar nėra panašūs. Šiuo metu fiksuojame apie 50% keleivių sugrįžimą“, – pasakojo „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas pridūręs kad kol kas neaptarnaujami vos keli procentai iki karantino buvusių pačių nerentabiliausių maršrutų.

Tarpmiestinis autobusas / Organizatorių nuotr.

Jau anksčiau vyriausybė panaikino ribojimus visuomeniniame transporte – nebeliko reikalavimų sėdėti autobusuose šachmatine tvarka, riboti keleivių kiekį autobuse, lipti per galines duris ir kt.

„Džiugu, kad situacija leidžia priimti šiuos sprendimus. Žmonės po truputį sugrįžta į įprastą gyvenimą. Prasidėjus vasarai visuomet sulaukdavome srauto į pajūrį padidėjimo, tikimės šylant orams ir šie metai bus ne išimtis. Manau šią vasarą žmonės keliaus mažiau į užsienį ir rinksis atostogas Lietuvoje. Ir toliau keliaujant rekomenduojame dėvėti kaukes, autobusus dezinfekuojame, taip pat juose išlieka dezinfekcinis skystis prieinamas keleiviams. Tai efektyvios priemonės, kurios ir toliau leis išlaikyti viruso prevenciją“, – pasakojo L. Skardžiukas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į pasieniečių pasalą pateko kontrabandą bandęs pranešti gyventojas

Braškių sezonas eina į pabaigą: perspėja, kad kainos gali kilti

Ramybės net mirusiems nėra – nuo kapo pavogtas antkapis

Į Barceloną atvyko Š. Jasikevičius: Kauną palikti sunku

Žydiškajai Kauno istorijai sužadinti surengs muzikinius pasirodymus visame mieste

Kyla problemų dėl Seimo narių padėjėjų atostogų: biudžetui tai gali būti nepakeliama

Po „BMW“ ir „Ford“ susidūrimo į Šilainius skubėjo visos specialiosios tarnybos

Skaitytojai praneša apie pavojingą kelio kliūtį Jonavos gatvėje

Vežėjai atskleidė, kaip po karantino pasikeitė keleivių išvykų planai

Pasivaikščiojimą Kamšos draustinyje praskaidrina žaismingos skulptūros (foto)