Pirmąjį koncertą po karantino Jazzu surengė Kaune | Kas vyksta Kaune

Pirmąjį koncertą po karantino Jazzu surengė Kaune

E. Šostakaitės nuotr.

Šeštadienio vakarą Kaunas pasinėrė į muzikos garsus, pačioje miesto širdyje, šalia Rotušės aikštės savo pirmąjį po-karantininį koncertą surengė Jazzu. „Adform kiemelyje“ surengtas pasirodymas stebins dar ne vienu renginiu po atviru dangumi, o čia pasirodys ir išsiilgti atlikėjai.

„Mano gyvenimas ir koncertų grafikas visada buvo labai įtemptas, todėl pastarasis tylos etapas tęsėsi gerokai per ilgai. Jaudinuosi lyg prieš egzaminą. Žinau, kaip žmonės pasiilgo muzikos, kaip gers kiekvieną garsą į save.

O mano misija – grąžinti jiems muzikos, garsų džiaugsmą, jausmus ir ilgesį sudėti į dainas ir tiesiog pakviesti visus švęsti gyvenimą čia ir dabar. Emocijų kreivė bus plati, tad ateikite tiesiog pagyventi muzikoje!“ – prieš koncertą kalbėjo JAZZU.

Pagal šiuo metu nustatytas oficialias renginių lankymo taisykles, JAZZU koncertą galėjo stebėti tik 300 žmonių. Tad intymumas tarp atlikėjos, atvirai liejančios savo širdį, ir jos klausytojų buvo dar stipresnis.

Ateinančiomis savitėmis „Adform kiemelyje“ bus galima stebėti Alinos Orlovos, Gabrielės Vilkickytės, Vido Bareikio, Jurijaus, The Roop ir Sinstation grupių pasirodymus.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA