„Lietuvos pašto“ įvaizdis – už 0,4 mln. eurų

Asoiatyvi / „Lietuvos pašto“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Valstybės valdomam Lietuvos paštui žiniasklaidos planavimo paslaugas už 375 tūkst. eurų toliau teiks agentūra „Open Agency“, prieš kelerius metus dalyvavusi kuriant Lietuvos pristatymą socialinėje erdvėje „Real is beautiful“.

„Neabejojame, kad bendradarbiavimas su pasirinkta agentūra padės ir toliau stiprinti šiuolaikiškų Lietuvos pašto paslaugų žinomumą ir įmonės įvaizdį“, – BNS komentavo Lietuvos paštas.

Trejų metų trukmės sutartis pasirašyta šią savaitę, nurodoma centriniame viešųjų pirkimų portale. Pagal ją informacija ar reklama bus transliuojama leidiniuose, radijuje, televizijoje, internete, lauko stenduose ir kitur.

Lietuvos pašto teigimu, vertinant pasiūlymus pagal kainos ir kokybės santykį konkurso laimėtoja buvo paskelbta kita įmonė, tačiau jai nepasirašius sutarties pasirinkta antroje vietoje buvusi „Open Agency“.

Konkurse taip pat dalyvavo „Havas Media“, „Inspired Communications“, „OMD“, „BPN LT“.

„Open Agency“ yra laimėjusi ir kitą Lietuvos pašto skelbtą konkursą bei yra atsakinga už komunikacijos turinį ir jo viešinimą socialiniuose tinkluose.

Be šios agentūros, Lietuvos paštas šiuo metu dirba su kūrybos agentūra „Truth“. Tuo metu viešieji ryšiai įmonėje formuojami vidiniais resursais.

„Open Agency“ ir bendrovė „Turinio rinkodara“ 2016 metais laimėjo tuometinio Turizmo departamento skelbtą konkursą ir sukūrė Lietuvai pristatyti užsieniečiams skirtą „Facebook“ puslapį „Lithuania. Real is beautiful“ („Lietuva. Tikra yra gražu“), kuriame naudojo pigiai kainuojančias ir su Lietuva nesusijusias portalų „Shutterstock“ ar „Flickr“ iliustracijas.

„Open Agency“ BNS pranešė, kad šiuo metu dirba su prekybos tinklu „Iki“, „Perlas Network“, „Lietuvos draudimu“, „Pigu.lt“ grupe Baltijos šalyse, „Carlsberg“ grupe, „Lego“ ir kitomis įmonėmis.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Iš „Žalgirį“ paliekančio australo - patys gražiausi žodžiai komandos sirgaliams

Į namus su bendru įsiveržęs ir vyrą sudaužęs advokatas išgirdo teismo nuosprendį

Kaune būstinę turinti kelionių agentūra atleidžia darbuotojus ir stabdo veiklą

Pavojingą situaciją Petrašiūnuose užfiksavęs kaunietis: be komentarų

Į Eigulių „dangoraižį“ skubėjo ugniagesių ir greitosios pagalbos pajėgos

Korupcija įtariama SAM viceministrė traukiasi iš pareigų

Koronavirusas nustatytas Kaune esančios „Maximos“ darbuotojai

Aktualu moksleiviams: egzaminų perlaikyme bus privaloma dėvėti kaukes

Premjeras S. Skvernelis apskundė knygos, kurioje jis aprašomas, reklamą

Į patį Kauno centrą sulėkė net 5 ugniagesių brigados