Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dėl Lietuvoje paskelbto karantino Girstučio baseino veikla buvo sustabdyta beveik trims mėnesiams, tačiau jau nuo birželio 8 d. baseinas atvers duris lankytojams. Visi norintys galės mėgautis atnaujintomis patalpomis ir naujomis paslaugomis, nuo atnaujintos treniruoklių salės iki planuojamų vasaros stovyklų jauniesiems baseino lankytojams.

Girstučio baseinas atsidarys atsinaujinęs

Didžiausias pokytis, kurį pastebės Girstučio baseino lankytojai – tai atnaujinta treniruoklių salė, kuri net dvigubai didesnė. Jau nuo šio pirmadienio klientai galės išbandyti naujus Technogym treniruoklius ir kitą įrangą. Salėje yra įrengta nauja vėdinimo sistema, kuri užtikrins tinkamą orą ir jo temperatūrą visiems sportuojantiems.

Atlikti ir kiti svarbūs pokyčiai baseino erdvėse. Atnaujinti vandens sugėrimo trapai 50 metrų baseine ir beveik visoje pramogų erdvėje. Bendrųjų rūbinių dušuose ne tik pakeisti sugėrimo trapai, tačiau ir sudėtos naujos grindų plytelės. Atnaujintos garinės pirtys.

Girstučio baseinui ypač svarbu lankytojų saugumas ir higiena, todėl visuose baseinuose buvo išleistas vanduo. Baseinai išvalyti, dezinfekuoti ir pripildyti nauju, švariu vandeniu, taigi atvykę klientai gali drąsiai plaukti baseinuose ir mėgautis kitais vandens malonumais.

Planuojamos vasaros vaikų stovyklos

Girstučio baseinas tęsia savo ilgametę tradiciją ir organizuoja visos dienos vaikų plaukimo stovyklą ,,Jūrų liūtas“, kuri prasidės nuo birželio 15 dienos ir tęsis visą vasarą.

5-11 metų vaikai kviečiami stovykloje praleisti 5 dienas, per kurias kartu su plaukimo klubo „Banga“ treneriais pažins vandenį, išmoks plaukimo pradmenų ar pagerins jau įgytus įgūdžius, sužinos kaip saugiai elgtis vandenyje. Vaikų laukia treniruotės, žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, daug nuotykių ir naujų draugų!

Kviečiama laisvalaikį praleisti baseine

Vasaros metu uždaryti baseino nebeplanuojama, todėl Girstučio baseinas kviečia apsilankyti visus, kurie pasiilgę šilto vandens ir visada puikaus oro. Atnaujinus veiklą bus teikiamos visos paslaugos: atidaroma treniruoklių salė, baseinai, sūkurinės vonios, veiks visos pirtys, vyks grupinės treniruotės, užeiti kvies masažo studija ir kavinė.

Lankytojų prašoma elgtis atsakingai

Girstučio baseinas atveria duris, tačiau prašo visų lankytojų elgtis atsakingai, nesilankyti esant blogai savijautai ar turint temperatūros.

Primena, kad būtina dėvėti apsaugines kaukes registratūroje ir bendrose patalpose, laikytis ne mažesnio nei vieno metro socialinio atstumo, atlikti rankų higieną ir dezinfekciją, prieš einant į rūbines nepamiršti persiauti lauko avalynės, o treniruoklių ar grupinių užsiėmimų salėse dezinfekuoti įrangą prieš ir po jos panaudojimo.

Girstučio baseine užtikrinamas reguliarus patalpų, paviršių, įrangos valymas ir dezinfekcija, matuojama darbuotojų temperatūra, įrengtos dezinfekavimosi stotelės.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į sąrašą pridėtos dar 7 šalys iš kurių grįžus privaloma izoliuotis

Kelionių organizatoriai atsisako populiarios keliautojų krypties

Seime siūloma už greičio viršijimą bausti automobilių savininkus, o ne vairuotojus

Skaitytojai kritikuoja kelininkus: situacija po tvarkomu Kleboniškio tiltu – tragiška (foto)

Ketvirtadienio vakarą kauniečius suburs išskirtinis koncertas ant Lampėdžio ežero

Daug diskusijų sukėlęs Kauno bibliotekos projektas sulaukė korekcijų

Susidūrimas Kauno centre: į gydymo įstaigą skubiai išvežta autobuso keleivė

Lietuvoje uždrausta retransliuoti penkias Rusijos televizijos programas

Vyriausybės akys plačiai atmerktos: antra koronaviruso banga kyla žaibiškai

Vyriausybė nutarė: dalis keliautojų bus tikrinami ir toliau