Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojai šeštadienį susidūrė su keblumais

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ šeštadienio vakarą sulaukė viešojo transporto vairuotoju prisistačiusio vyro laiško. Anot kauniečio, švieslentėms pradėjus rodyti neteisingą informaciją, troleibusų ir autobusų vairuotojams šiandien ne kartą teko raminti keleivius.

„Šiandien mes, autobusų ir troleibusų vairuotojai, turėjome daug keblumų, nes maršruto informaciją salone pateikiančios švieslentės pradėjo rodyti galai žino ką“, – tvirtino Jonas.

Jis pasakojo kursavęs 11-o maršruto troleibusu, o švieslentė esą vis įkyriai mesdavo, kad tai – 14-o maršruto troleibusas. Dėl to teko be perstojo atsiprašinėti suklaidintų keleivių.

„Mums paaiškino, kad tai interneto trikdis. Gerai būtų, kad jie nesikartotų“, – nuosaikiai vylėsi vyras.

„Kas vyksta Kaune“ dėl savaitgalį streikavusių švieslenčių išsiuntė užklausą bendrovės „Kauno autobusai“ atstovams. Gavę daugiau informacijos, papildysime.

Tuo metu primename, kad išdaigų su švieslentėmis Kaune jau yra buvę prieš kelerius metus. 2017-ųjų sausį užbaigus troleibusų ir autobusų maršrutų žymėjimo pertvarką, iš stotelėse esančių švieslenčių dingo ir žemagrindę transporto priemonę nurodančios „ž“ raidės.

Pokyčiai viešojo transporto stotelių švieslentėse patinka toli gražu ne visiems 4 nuotr.

Keleiviai pasigedo šios pravarčios informacijos. Tuometinė „Kauno autobusų“ atstovė Ramunė Tarandė pažadėjo, kad minėtas žymėjimas bus operatyviai sugrąžintas, o parke likus tik žemagrindinėms transporto priemonėms, ilgainiui tapo ir nebeaktualus.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Į pasieniečių pasalą pateko kontrabandą bandęs pranešti gyventojas

Braškių sezonas eina į pabaigą: perspėja, kad kainos gali kilti

Ramybės net mirusiems nėra – nuo kapo pavogtas antkapis

Į Barceloną atvyko Š. Jasikevičius: Kauną palikti sunku

Žydiškajai Kauno istorijai sužadinti surengs muzikinius pasirodymus visame mieste

Kyla problemų dėl Seimo narių padėjėjų atostogų: biudžetui tai gali būti nepakeliama

Po „BMW“ ir „Ford“ susidūrimo į Šilainius skubėjo visos specialiosios tarnybos

Skaitytojai praneša apie pavojingą kelio kliūtį Jonavos gatvėje

Vežėjai atskleidė, kaip po karantino pasikeitė keleivių išvykų planai

Pasivaikščiojimą Kamšos draustinyje praskaidrina žaismingos skulptūros (foto)