Mėnesiui pratęstas neformalusis ugdymas Kauno menų mokyklose ir centruose

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno taryba antradienį pritarė sprendimui, kuriuo neformalusis ugdymas miesto muzikos ir meno mokyklose bei ugdymo centruose pratęsiamas visam birželio mėnesiui. Savivaldybės teigimu, to pageidauja didesnė dalis tėvų, kurie grįžta į darbo vietas.

Sprendimas pratęsti mokslų metų trukmę Kauno miesto savivaldybės įsteigtose neformaliojo švietimo įstaigose priimtas atsižvelgus į laisvėjantį karantiną ir su tuo susijusį vaikus auginančių kauniečių užimtumą, po pertraukos grįžtant į fizines darbo vietas.

Anot savivaldybės, įvertinus tėvų lūkesčius, nustatyta, kad apie 80 proc. jų pageidautų įprastų neformaliojo ugdymo paslaugų visą birželio mėnesį.

„Dėl pandemijos teko priimti nepopuliarų sprendimą ir per karantino piką laikinai sustabdyti savivaldybės įstaigų neformaliojo ugdymo paslaugas nuotoliniu būdu. Tačiau dabar tęsiame pažadus ir birželį pasitinkame su muzikos, šokių, dailės bei kitomis popamokinėmis veiklomis. Kvalifikuoti specialistai padės užtikrinti pilnavertišką vaikų užimtumą“, – pranešime cituojama Kauno mero pavaduotoja Rasa Šnapštienė.

Iki birželio pabaigos formalųjį švietimą papildantį ugdymą vykdys 1-oji muzikos mokykla, Aleksandro Kačanausko ir Miko Petrausko muzikos mokyklos, Berniukų chorinio dainavimo mokykla „Varpelis“, Sakralinės muzikos mokykla, Choreografijos mokykla ir Antano Martinaičio dailės mokykla.

Neformaliojo švietimo programas ir popamokinį vaikų užimtumą taip pat užtikrins Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai, Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Tautinės kultūros centras bei Moksleivių techninės kūrybos centras.

Be to, pasibaigus oficialiems mokslo metams birželio–rugpjūčio mėnesiais Kauno savivaldybės biudžetinės kultūros, sporto ir švietimo įstaigos bei nevyriausybinės organizacijos kvies vaikus į įvairias vasaros stovyklas, nemokamai ar dalinai finansuojamus užsiėmimus. Juos išbandyti galės tiek pradinukai, tiek vyresnių klasių mokiniai.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Eismo įvykis netoli „Urmo“: automobilis atsidūrė žiede

„Žalgiris“ stiprinasi NBA patirties turinčiu Europos čempionu

Po tragiškos pareigūno žūties atliktas auditas atskleidė policijos komisariato spragas

Judrią Kauno gatvę vairuotojai aplenkti turės visą mėnesį

Tarp tvirtų Kauno senamiesčio mūro sienų slypi lietuviškos virtuvės paslaptys

Žaibišką vagystę įvykdęs kaunietis per plauką nepaspruko nuo pareigūnų

Austru treneriu patikėjęs „Žalgiris“ rinkosi iš keliasdešimt kandidatų

Praėjusią parą patvirtintas koronaviruso atvejis – įvežtinis

Kauno stadiono rangovų pasiūlymai neįtiko didelėmis kainomis: savivaldybė žada derėtis

Naujausi duomenys: per parą Lietuvoje užfiksuotas vos vienas koronaviruso atvejis