Ant Kaune esančių laiptų ir velnias koją nusisuktų: ar juos kas tvarko?

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rajonus jungiantys miesto laiptai kelia nuostabą praeiviams, būklė pasibaisėtina, o ir nelaimė bet kuriuo metu gali įvykti. Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi susirūpinęs skaitytojas Meinardas, kuris būtent ir pastebėjo, jog vieni iš tokių laiptų, jungiantys Šilainių ir Vilijampolės mikrorajonus, nėra prižiūrimi, o ten vaikščiojantys gyventojai gali ir koją išsisukti.

„Iš Rasytės į Pikulo gatvę. Viršuj lyg taisyta kažkas, bet… Esantys laiptai dažniausiai veda iš vieno rajono į kitą dažniausiai. Baisu ant kiek jie yra neprižiūrimi. Miesto savivaldybė jiems skiria kažin dėmesio įdomu ar ne?“, – kreipėsi opią miesto problemą pastebėjęs skaitytojas Meinardas.

Portalui pasidomėjus šia situacija, su žurnalistais susisiekė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis. Jo teigimu, minėti laiptai tvarkomi bekalbant.

„Šiandien pradėti minėtų Rasytės ir Pikulo gatves jungiančių laiptų remonto darbai. Prasčiausios būklės pakopos, kurių yra apie 30, bus sutaisytos. Akivaizdu, kad laiptai labai prastos būklės ir jie tikrai bus suremontuoti per artimiausias dienas“, – teigė A. Pakalniškis.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, jog ne tik laiptai Kaune buvo kritinės būklės. KTU studentų miestelyje ilgus metus studentai turėjo keliauti aplinkkeliais, nes tiltelis per Gričiupio upelį buvo visiškai sulūžęs, o į Kauno savivaldybę studentai kreipėsi išradingiausiais būdais. Po ilgų prašymų ir pasipiktinimų, galiausiai tiltelis buvo sutvarkytas. Tikimasi, jog su laiptais tokių pat bėdų nekils.

Kauno savivaldybė praėjusiais metais sutvarkė Kauko laiptus, o dabar ruošia projektą kitiems garsiems ir gerai kauniečiams žinomiems laiptams rekonstruoti.

„Šiuo metu taip pat yra ruošiamas Vytauto parko laiptų, kylančių aukštyn nuo Laisvės alėjos pabaigos, rekonstrukcijos projektas. Bene žinomiausi jau sutvarkyti yra Kauko laiptai, kurių rekonstrukcija baigta pernai spalį“, – apie Kauno laiptų ateities planus pasakojo jis.

„Kalbant apie einamąjį kosmetinį remontą, gauname iš gyventojų skundus, prašymus, reaguojame, avarinės tarnybos važiuoja ir tvarko“, – dėstė dėl darbų operatyvumo A. Pakalniškis. Gyventojai gali kreiptis į Miesto tvarkymo skyrių, jog šie greičiau panaikintu avarinės būklės problemas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Eismo įvykis netoli „Urmo“: automobilis atsidūrė žiede

„Žalgiris“ stiprinasi NBA patirties turinčiu Europos čempionu

Po tragiškos pareigūno žūties atliktas auditas atskleidė policijos komisariato spragas

Judrią Kauno gatvę vairuotojai aplenkti turės visą mėnesį

Tarp tvirtų Kauno senamiesčio mūro sienų slypi lietuviškos virtuvės paslaptys

Žaibišką vagystę įvykdęs kaunietis per plauką nepaspruko nuo pareigūnų

Austru treneriu patikėjęs „Žalgiris“ rinkosi iš keliasdešimt kandidatų

Praėjusią parą patvirtintas koronaviruso atvejis – įvežtinis

Kauno stadiono rangovų pasiūlymai neįtiko didelėmis kainomis: savivaldybė žada derėtis

Naujausi duomenys: per parą Lietuvoje užfiksuotas vos vienas koronaviruso atvejis