Tarp naujai patvirtintų koronaviruso atvejų – 4 yra įvežtiniai

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Iš 19 savaitgalį patvirtintų koronaviruso atvejų keturi buvo įvežtiniai, pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

„Vienas iš jų Šiaulių apskrityje – asmuo atvyko darbo reikalais iš Rusijos per Minską, į Lietuvą pateko per Medininkų postą. Klaipėdos apskrityje vienas atvejis – asmuo keliavo iš Suomijos per Taliną keltu, o į Lietuvą atvyko per Saločių pasienio punktą. Ir Tauragės apskrityje taip pat vienas įvežtinis atvejis – asmuo grįžo iš Olandijos per Vokietiją į Klaipėdą keltu“, – spaudos konferencijoje pirmadienį sakė NVSC Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė.

Likę 16 atvejų buvo fiksuoti Vilniaus apskrityje, tarp jų – dar vienas įvežtinis: koronavirusas nustatytas iš Rusijos grįžusiam tolimųjų reisų vairuotojui.

Keturi savaitgalį užfiksuoti atvejai susiję su Vilniaus miesto klinikine ligonine: užsikrėtė pacientai ir darbuotojai, susirgusiųjų šeimos nariai. Dar trys atvejai, siejami su šia ligonine, užfiksuoti Nacionalinio vėžio instituto darbuotojui ir dviem jo šeimos nariams. Dar vienas atvejis užfiksuotas Vilniaus miesto klinikinės ligoninės padalinyje Antakalnyje, kur susirgo darbuotojas.

Santaros klinikose vienas naujas atvejis susijęs su Krūtinės chirurgijos skyriumi, taip pat užsikrėtė pacientų, kuriems nustatytas koronavirusas, trys artimieji.

Dar vienas atvejis savaitgalį nustatytas Pergalės gatvėje esančio namo gyventojui bei su Antavilių pensionatu susijusiam asmeniui – darbuotojo artimajam. Taip pat fiksuotas šeiminis protrūkis.

Šie atvejai nustatyti penktadienį ir šeštadienį.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Ramučiuose pradėta ilgai laukta kultūros centro pastato rekonstrukcija (foto)

Kaune nustačius įvežtinį koronaviruso židinį, miesto poliklinika griežtina tvarką

Koronaviruso protrūkis Kaune: patvirtinta 14 naujų atvejų

Eismo įvykis netoli „Urmo“: automobilis atsidūrė žiede

„Žalgiris“ stiprinasi NBA patirties turinčiu Europos čempionu

Po tragiškos pareigūno žūties atliktas auditas atskleidė policijos komisariato spragas

Judrią Kauno gatvę vairuotojai aplenkti turės visą mėnesį

Tarp tvirtų Kauno senamiesčio mūro sienų slypi lietuviškos virtuvės paslaptys

Žaibišką vagystę įvykdęs kaunietis per plauką nepaspruko nuo pareigūnų

Austru treneriu patikėjęs „Žalgiris“ rinkosi iš keliasdešimt kandidatų