R. Javtokas pristatė naują šeimos narį: liko išspręsti svarbiausią klausimą

„Instagram“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Buvusio krepšininko, Kauno „Žalgirio“ sporto direktoriaus Roberto Javtoko ir jo žmonos Vilmos šeimoje – dar vienas narys. Keturių vaikų tėvai įsigijo Azijos aviganį. Trijų mėnesių Alabai veislės keturkojis tapo didžiuliu džiaugsmu visai šeimai.

Jau keletą mėnesių Javtokai mėgaujasi gyvenimu sodyboje, kur iki 80 kg sverti galintis šuo nuo šiol prižiūrės tvarką.

Šios veislės gyvūnai – aukšto intelekto, smalsūs, ramūs ir labai stiprūs. Kaip R. Javtokas sakė „Delfi“, tokio augintinio dairėsi jau kurį laiką.

„Jau keletą metų ieškojau šuns, kuris atitiktų tam tikras charakteristikas: kad būtų prie vaikų, ramios psichikos ir būtų kilęs iš gero veislyno. Be to, turiu pažįstamų, auginančių šios veislės šunis ir man labai patinka, kad jie puikiai sutaria su vaikais. O, kadangi jis gyvens sodyboje, norėjau, kad dar būtų ir geras sargas“, – komentavo R. Javtokas.

Karantino pradžioje į sodybą persikėlę Javtokai iki šiol ten praleidžia didžiąją laiko dalį. O kol jų nėra – tvarką čia veda samdytas prižiūrėtojas. Būtent jis ir imsis šuns priežiūros, kai šeimininkų nebus.

„Šiuo metu šuo daugiausia laiko praleidžia lauke, o su juo – ir mes. Vaikų iš viso į namus neįsitempsi (juokiasi.). Tad papildomai vedžiojimu užsiimti nereikia.

Namuose turime dar vieną šunį, kačiuką ir triušį. Visą trijulę labai nuoširdžiai prižiūri dukra. Ir valo, ir tvarko, ir vedžioja – ji tiesiog pamišusi dėl gyvūnų. Tad dėl priežiūros problemų tikrai nekyla“, – pasakojo krepšinio žvaigždė.

View this post on Instagram

New member🐶

A post shared by Robertas Javtokas (@javtokas15) on

Daugiausia problemų, anot Roberto, kyla svarstant, kaip pavadinti naują šeimos narį. Nedidelę špicų veislės kalytę, augančią namuose, Javtokai pavadino Perla. Na, o dėl Azijos aviganio vardo kilo diskusijos.

„Čia sunkiausia. Dokumentuose įrašytas vienas vardas, tačiau jis mums netinka. Na, o šeimos konsiliumas dar sprendimo nepriėmė“, – „Delfi“ komentavo R. Javtokas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Į pasieniečių pasalą pateko kontrabandą bandęs pranešti gyventojas

Braškių sezonas eina į pabaigą: perspėja, kad kainos gali kilti

Ramybės net mirusiems nėra – nuo kapo pavogtas antkapis

Į Barceloną atvyko Š. Jasikevičius: Kauną palikti sunku

Žydiškajai Kauno istorijai sužadinti surengs muzikinius pasirodymus visame mieste

Kyla problemų dėl Seimo narių padėjėjų atostogų: biudžetui tai gali būti nepakeliama

Po „BMW“ ir „Ford“ susidūrimo į Šilainius skubėjo visos specialiosios tarnybos

Skaitytojai praneša apie pavojingą kelio kliūtį Jonavos gatvėje

Vežėjai atskleidė, kaip po karantino pasikeitė keleivių išvykų planai

Pasivaikščiojimą Kamšos draustinyje praskaidrina žaismingos skulptūros (foto)