Sukurtas virtualus koronaviruso žemėlapis, rodantis svarbiausią statistiką Lietuvoje

„Kas vyksta Kaune“, DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaip praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), nuo šiol susipažinti su COVID-19 statistika bus dar patogiau. Kartu su Registrų centrų sukurtas virtualus žemėlapis, kuriame pagal įvairius rodiklius analizuojama koronaviruso infekcijos situacija Lietuvos mastu. Čia pateikiami duomenys pagal skirtingas savivaldybes, sergančiųjų lytį ir amžiaus grupes, bendrieji ir kiekvienos paros pokyčiai.

Virtualus įrankis, kurį galite peržiūrėti čia, parengtas remiantis pasauline praktika bei sukurtas patogesniam visuomenės informavimui. SAM teigia nuolat sulaukdavusi klausimų, kokia situacija yra viename ar kitame šalies rajone ar regione. Dabar visi norintieji galės atsidaryti žemėlapį ir susipažinti labai detaliai.

„Naujasis įrankis vertingas ir tuo, kad bus galima aiškiai matyti koronaviruso plitimo, susirgimo ir mirčių tendencijas. Tai labai svarbu, prognozuojant ateitį ir planuojant tolesnius veiksmus“, – nurodoma ministerijos pranešime.

Žemėlapio duomenimis, iš viso Lietuvoje nuo infekcijos plitimo pradžios yra patvirtinti 1577 koronaviruso atvejai, šiuo metu serga 460 žmonių, 1049 yra pasveikę. Nuo koronaviruso mirė 60 žmonių.

Daugiausiai atvejų iki šiol fiksuota Vilniaus mieste – 387, Klaipėdoje – 271, Vilniaus rajone – 227, o Kauno miestas rikiuojasi ketvirtas – 99 atvejai. Visiškai susirgimų nefiksuota Zarasų, Pakruojo rajonuose bei Birštono savivaldybėje.

Daugiausiai COVID-19 atvejų buvo užfiksuota 50–59 metų amžiaus žmonių grupėje – 351, 40–49 metų amžiaus grupėje – 255, 60–69 metų amžiaus grupėje – 231 atvejis. Mažiausiai susirgo vaikų iki devynerių metų amžiaus – 21.

Virtualus žemėlapis, informuoja SAM, sukurtas bendradarbiaujant su valstybės įmone Registrų centru. Duomenis žemėlapiui teikia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, jie atnaujinami vieną kartą per parą.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tiesioginė transliacija: TS-LKD rinkimų programos pristatymas kauniečiams

Koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje vėl auga: per parą nustatyta 10 naujų susirgimų

Vidaus reikalų ministerija siūlo pratęsti sienų kontrolę

„Swedbank“ praneša apie galimus banko teikiamų paslaugų trikdžius

Kaune – nemokami Lietuvos kino klasikos seansai

Lietuviškų orų dozė: dažnai lis, kartais pagriaudės perkūnija

Skaitytojai fiksuoja įžūlų vairuotojo elgesį: per plauką nuo tragiškos baigties

„Maxima“ jau netrukus atsisakys prekybos gyva žuvimi

Įvertinus viruso plitimą – skelbiamos rekomendacijos keliautojams

Valstybės dienos proga įvertinti pasižymėję Kauno herojai