Tarsi veiksmo filme: girtas radviliškietis bandęs pavogti degtinės butelį spruko išdaužęs stiklą – Kas vyksta Kaune

Tarsi veiksmo filme: girtas radviliškietis bandęs pavogti degtinės butelį spruko išdaužęs stiklą

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė jauną vyrą, kuriam dėl pasisavinto degtinės butelio buvo surašytas ne tik administracinio nusižengimo protokolas, tačiau ir iškelta baudžiamoji byla.

Kaip nurodoma Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešime, gegužės 16 d. 17.30 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., prekybos centre apsaugos darbuotojų buvo sulaikytas vyras, kuris bandė pavogti degtinės butelį.

Atvedus jį į apsaugos postą, šis ne tik reikalavo jį paleisti, vartojo necenzūrinius žodžius darbuotojų atžvilgiu, tačiau ir išdaužė dvigubą apsaugos posto durų stiklą bei, pasinaudojęs proga, paspruko.

Netrukus pareigūnai sulaikė neblaivių jauną vyrą (gim. 1992 m.) Kėdainiuose, Josvainių g. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,34 prom.

Radviliškio rajono gyventojas buvo ne tik nubaustas dėl degtinės butelio vagystės, pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 506 str. 4 d., tačiau jo atžvilgiu taip pat buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str., dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Ne kartą teistam ir už įvairius administracinius nusižengimus baustam vyrui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT