Tarsi veiksmo filme: girtas radviliškietis bandęs pavogti degtinės butelį spruko išdaužęs stiklą

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė jauną vyrą, kuriam dėl pasisavinto degtinės butelio buvo surašytas ne tik administracinio nusižengimo protokolas, tačiau ir iškelta baudžiamoji byla.

Kaip nurodoma Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešime, gegužės 16 d. 17.30 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., prekybos centre apsaugos darbuotojų buvo sulaikytas vyras, kuris bandė pavogti degtinės butelį.

Atvedus jį į apsaugos postą, šis ne tik reikalavo jį paleisti, vartojo necenzūrinius žodžius darbuotojų atžvilgiu, tačiau ir išdaužė dvigubą apsaugos posto durų stiklą bei, pasinaudojęs proga, paspruko.

Netrukus pareigūnai sulaikė neblaivių jauną vyrą (gim. 1992 m.) Kėdainiuose, Josvainių g. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,34 prom.

Radviliškio rajono gyventojas buvo ne tik nubaustas dėl degtinės butelio vagystės, pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 506 str. 4 d., tačiau jo atžvilgiu taip pat buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str., dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Ne kartą teistam ir už įvairius administracinius nusižengimus baustam vyrui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus prokurorai.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paviešintas avarijos Kauno centre vaizdo įrašas: čia bus žiedas, pristabdyk

A. Kubilius ir R. Karbauskis kibo vienas kitam į atlapus dėl karantino

Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojai šeštadienį susidūrė su keblumais

Nuo pirmadienio - atnaujinta tvarka parduotuvėse, paslaugų ir laisvalaikio vietose

Saviizoliacijos reikalavimą įmanoma apeiti, bet už tai gresia baudžiamoji atsakomybė

Svarbu: Kauno rajone keisis nekilnojamojo turto mokesčiai

Vėl leidžiama rengti asmenines šventes ir kai kurias sporto varžybas

Visoje Lietuvoje vyksiantis koncertas patraukė rinkimų komisijos dėmesį

Kauno pilies žiede prisiskraidęs vairuotojas dėjo į kojas

Per parą nuo koronaviruso Lietuvoje mirė du žmonės