Kaune sučiuptas kepsninę ir vaikišką „Porsche“ iš svetimo kiemo nugvelbęs vyras

Kauno apskr. VPK ir E. Šostakaitės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kieme stovinti keramikinė kepsninė ir vaikiškas automobiliukas – dėl šių daiktų, buvusių užtverto namo kieme, vagystės įtarimai pareikšti sulaikytam 29 metų vyriškiui.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, gegužės 8 d. apie 3.15 val. Kauno apskr. VPK pareigūnai sulaukė pranešimo, jog Kaune esančioje V. Bičiūno gatvėje, iš aptverto namo kiemo buvo pavogta keramikinė kepsninė su įvairiais įrankiais.

Ilgapirščiui vien 1000 eurų vertės daikto iš svetimo kiemo nepakako, nuspręsta buvo pavogti ir kieme paliktą žaislinį automobilį „Porsche“. Iš viso tą naktį buvo padaryta 1150 eurų žala.

Nedelsiant į gautą informaciją sureagavę pareigūnai pradėjo įtariamojo paiešką. Nepraėjus nei valandai nuo įvykio buvo rastas automobilis, kuriuo galimai buvo atvykta į įvykio vietą. Automobilyje „Opel“ buvo rasta iš to paties kiemo pavogta kepsninė su įrankiais. Pareigūnai taip pat pastebėjo netoliese tarp medžių baltos spalvos žaislinį automobilį.

Tyrimo metu Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnams pavyko netrukus nustatyti ir sulaikyti įtariamąjį, kurį penktadienį, gegužės 15 d., sulaikė. Vyrui, gimusiam 1991 m., tą pačią dieną paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas.

Įtariama, kad šis vyras gali būti įvykdęs ir daugiau panašių nusikalstamų veikų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai numatoma baudžiamoji atsakomybė: bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Diena be automobilio, bet su nemokamu viešuoju transportu

Ligoninėse griežtės lankymo taisyklės, grįš privalomas pacientų testavimas

Erkinis encefalitas pasiglemžė dar vieną gyvybę

S. Skvernelis apie artėjančius pokyčius: ketinama nebeleisti rengti kai kurių masinių renginių (papildyta)

Koronavirusu Lietuvoje serga 61 mokinys

Buvusi V. Bacevičiaus mokykla turi neįprastą nuomininką

Daugėja įvežtinių koronaviruso atvejų: nauji židiniai užfiksuoti sporto klube, SPA centre

Lietuvoje – dar 70 naujų koronaviruso infekcijos atvejų

Kauno rajone į Nevėžį išsiliejo naftos produktai

A. Verygos žinutė po koronaviruso rekordų: galimos naujos rekomendacijos visoje šalyje