Kaune sučiuptas kepsninę ir vaikišką „Porsche“ iš svetimo kiemo nugvelbęs vyras

Kauno apskr. VPK ir E. Šostakaitės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kieme stovinti keramikinė kepsninė ir vaikiškas automobiliukas – dėl šių daiktų, buvusių užtverto namo kieme, vagystės įtarimai pareikšti sulaikytam 29 metų vyriškiui.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, gegužės 8 d. apie 3.15 val. Kauno apskr. VPK pareigūnai sulaukė pranešimo, jog Kaune esančioje V. Bičiūno gatvėje, iš aptverto namo kiemo buvo pavogta keramikinė kepsninė su įvairiais įrankiais.

Ilgapirščiui vien 1000 eurų vertės daikto iš svetimo kiemo nepakako, nuspręsta buvo pavogti ir kieme paliktą žaislinį automobilį „Porsche“. Iš viso tą naktį buvo padaryta 1150 eurų žala.

Nedelsiant į gautą informaciją sureagavę pareigūnai pradėjo įtariamojo paiešką. Nepraėjus nei valandai nuo įvykio buvo rastas automobilis, kuriuo galimai buvo atvykta į įvykio vietą. Automobilyje „Opel“ buvo rasta iš to paties kiemo pavogta kepsninė su įrankiais. Pareigūnai taip pat pastebėjo netoliese tarp medžių baltos spalvos žaislinį automobilį.

Tyrimo metu Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnams pavyko netrukus nustatyti ir sulaikyti įtariamąjį, kurį penktadienį, gegužės 15 d., sulaikė. Vyrui, gimusiam 1991 m., tą pačią dieną paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas.

Įtariama, kad šis vyras gali būti įvykdęs ir daugiau panašių nusikalstamų veikų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai numatoma baudžiamoji atsakomybė: bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno klinikų pacientė dėkoja medikams: padėjo išgelbėti jos gyvybę

Už įvažiavimą į Neringą per pusmetį surinkta mažiau lėšų nei planuota

Karo muziejuje pristatyta paroda apie baroną Miunhauzeną

Nuo pirmadienio keičiasi valstybių sąrašas iš kurių galima ir draudžiama atvykti

Gerėja Lietuvos ekonomikos atsigavimo prognozės

Ruošiantis tvarkyti Kauno marių įlanką, savininkai turės savo laivus perkelti kitur

Virš tūkstančio gyventojų jau pasinaudojo kompensacijomis įsigyjant dviračius, paspirtukus

Aplinkosaugininkai siūlo naują laisvalaikio praleidimo būdą parkuose: rinkti šiukšles

Jubiliejinėje „Akacijų alėjoje“ - scenos grandų ir debiutantų pasirodymai bei išradingi žiūrovai

Botanikos sode laukia išskirtinė naktis - pažintis su kvapų pasauliu