Kaune sučiuptas kepsninę ir vaikišką „Porsche“ iš svetimo kiemo nugvelbęs vyras

Kauno apskr. VPK ir E. Šostakaitės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kieme stovinti keramikinė kepsninė ir vaikiškas automobiliukas – dėl šių daiktų, buvusių užtverto namo kieme, vagystės įtarimai pareikšti sulaikytam 29 metų vyriškiui.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, gegužės 8 d. apie 3.15 val. Kauno apskr. VPK pareigūnai sulaukė pranešimo, jog Kaune esančioje V. Bičiūno gatvėje, iš aptverto namo kiemo buvo pavogta keramikinė kepsninė su įvairiais įrankiais.

Ilgapirščiui vien 1000 eurų vertės daikto iš svetimo kiemo nepakako, nuspręsta buvo pavogti ir kieme paliktą žaislinį automobilį „Porsche“. Iš viso tą naktį buvo padaryta 1150 eurų žala.

Nedelsiant į gautą informaciją sureagavę pareigūnai pradėjo įtariamojo paiešką. Nepraėjus nei valandai nuo įvykio buvo rastas automobilis, kuriuo galimai buvo atvykta į įvykio vietą. Automobilyje „Opel“ buvo rasta iš to paties kiemo pavogta kepsninė su įrankiais. Pareigūnai taip pat pastebėjo netoliese tarp medžių baltos spalvos žaislinį automobilį.

Tyrimo metu Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnams pavyko netrukus nustatyti ir sulaikyti įtariamąjį, kurį penktadienį, gegužės 15 d., sulaikė. Vyrui, gimusiam 1991 m., tą pačią dieną paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas.

Įtariama, kad šis vyras gali būti įvykdęs ir daugiau panašių nusikalstamų veikų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai numatoma baudžiamoji atsakomybė: bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Policija skubiai prašo pagalbos: ieškoma jėga į automobilį įsodinta mergina

Po sunkios traumos atsigavęs M. Grigonis stabdyti neketina – nori laimėti reikšmingą titulą

Lenkija tikisi atšaukti draudimą atvykti kitų šalių keliautojams

Kieto šampūno kūrėja: iš pradžių žmonės sakė, kad nepasiseks, o dabar kopijuoja

Parduodamas buvęs pasieniečių sraigtasparnis – pradinė kaina 2,76 mln. eurų

„Drive In Live“ komanda keliasi į Nemuno salą – Kauną džiugins išskirtiniais pasirodymais

Nustatytas minimalus stojamasis balas visoms šių metų studijoms

„Kauno tiltuose“ antradienį lankėsi STT pareigūnai: atliekami intensyvūs veiksmai

A. Veryga: labai didelė tikimybė, kad karantinas baigsis birželio viduryje

Partizanų gatvėje iki sąmonės netekimo sumuštas ir apiplėštas vyras