Vasariška anglų kalbos mokymo programa, skirta XXI amžiaus kalbos vartotojui – Kas vyksta Kaune

Vasariška anglų kalbos mokymo programa, skirta XXI amžiaus kalbos vartotojui

Organizatorių nuotr.

Kiekviena vasara edukacijos įmonėms atneša tą patį iššūkį: nedaug kas nori tris mėnesius po keturias akademines valandas per savaitę mokytis, kai už lango šviečia saulė. Reikia ieškoti būdų, kaip klientui pasiūlyti trumpesnę, smagesnę ir mobilesnę mokymosi programą, tuo pačiu sukuriant vertę arba tiesiog tenka turėti mažiau klientų ir patiems atostogauti vasaros metu.

„KALBA“ kursų produkto vadovės Jūratės Mateikaitės teigimu, kalbų kursų dalyviai vasarą mieliau skiria pramogoms, nei namų darbams. Taip pat, negalima planuoti ilgesnio kurso, nes mokymų grupės dalyviai atostogauja, žinoma, ne vienu metu.

Yra ir kitų niuansų: kai už kabineto durų laukia geras oras, labai sunku sutelkti dėmesį į gramatines konstrukcijas ar painias linksniavimo taisykles. Dėl to jau ketvirtą vasarą „KALBA“ savo klientams siūlo kitokius užsienio kalbų kursus, kurie atitinka XXI amžiaus klientų lūkesčius.

Nuotoliniai anglų kalbos mokymai / Organizatorių nuotr.

Kaip atrodo XXI amžiaus vasaros kalbų kursai su „KALBA“?

Visų pirma, tai yra ganėtinai trumpi kursai: vos keturių – šešių savaičių trukmės. Taip pat tai yra kitokie kursai savo turiniu ir teikiama verte. Įprastiniuose, tris ar net keturis mėnesius trunkančiuose kursuose siekiame visapusiškai ugdyti kliento užsienio kalbos žinias, o vasaros kursuose daugiau dėmesio skiriama bendravimui ir kalbos laisvumui lavinti.

Atkreipiame dėmesį, kad nemaža dalis žmonių, kurie puikiai rašo, žiūri filmus užsienio kalba ar skaito knygas, užkalbinti pasimeta, drovisi arba užstringa, kai nežino konkretaus žodžio. Bendravimas užsienio kalba yra tam tikras barjeras, kurį ir stengiamės įveikti šio kurso metu. Dėl to tampa itin svarbu į grupę surinkti to paties kalbos mokėjimo lygio žmones, kad būtų užtikrinamas efektyvus kalbos vartojimas su savo turimu žodynu.

Intensyvūs vasaros anglų kalbos kursai Learn English with TED Talks, a National Geographic Learning program

Vasaros kursams labai svarbus yra įtraukiantis turinys. Jei lietingais ir pilkais lapkričio vakarais net vadovėlis atrodo labai įdomus, tai vasarą reikia ilgiau ieškoti, kaip išlaikyti kursų dalyvių dėmesį. Tam į kursą įtraukiama video medžiaga, filmai, įdomios temos (kokias vietas aplankyti atostogaujant, vietoj to, kaip vadinasi kokie šeimos nariai).

Anglų kalbos kursai / Organizatorių nuotr.

Šiemet į anglų kalbos vasaros kursus įtrauksime visai naują dėmenį: TED Talks aplikaciją. Kursų dalyviai žiūrės įdomias, aktualias TED Talks video pranešimus, diskutuos jų autorių gvildenamomis temomis, atliks užduotis susijusias su ta tema.

Taigi, jei nusprendėte pagilinti užsienio kalbų žinias, vasara tam puikiai tinka. Tereikia išsirinkti kursą, kuris atitiks jūsų poreikius: bus tinkamo ilgio, intensyvumo, bus jūsų kalbos žinių lygio grupėse ar spręs jums aktualias problemas: bendravimo, žodyno, gramatikos. Kviečiame vasarą ne tik poilsiauti, bet ir pasisemti naujų žinių, jus motyvuojančioje aplinkoje.

Registracija į „KALBA“ kursus jau prasidėjo. Visus kalbų kursus rasite čia, o intensyvius vasaros kalbėjimo kursus: Learn English with TED Talks čia.

Jei turėsite klausimų, drąsiai kreipkitės el. paštu kalbukursai@kalba.lt arba nemokamu telefonu visoje Lietuvoje 8 800 300 30.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA