Atlaisvintas karantinas Kaune: ar miestiečiai toliau dėvi kaukes?

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį Vyriausybei priėmus sprendimą palaipsniui toliau švelninti karantiną, gyventojai džiaugėsi dėl grįžtančių laisvių įprastame gyvenime. Sprendimas dėl apsauginių kaukių dėvėjimo kauniečiams buvo bene vienas rūpimiausias pastarosiomis savaitėmis.

Ketvirtadienį įsigaliojus sprendimui dėl nosį ir burną dengiančių apsauginių priemonių, Kauno centrą užplūdę kauniečiai elgėsi įvairiai. Vieni pasinaudojo proga laisviau įkvėpti grynu oru, o kiti išliko atsargūs ir sąmoningi ir toliau naudojosi apsauginėmis priemonėmis, norint išvengti viruso užsikrėtimo.

Vyriausybės posėdžio metu nustatyta, kad visiems vyresniems nei 6-erių metų asmenims nosį ir burną dengiančias priemones bus privalu dėvėti turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose, renginiuose, ekskursijose, viešojo transporto įlaipinimo vietose. Taip pat ir viešose uždarose erdvėse, išskyrus valgant ir geriant viešojo maitinimo įstaigose bei sportuojant.

Visais kitais atvejais neprivaloma, tačiau ir toliau rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones, t. y. kaukes, respiratorius ar kitas priemones.

Atsižvelgiant į palankią epidemiologinę situaciją, numatomi nauji reikalavimai dėl būriavimosi viešose vietose – bus leidžiama būriuotis iki 5 žmonių grupėms. Anksčiau tai buvo leidžiama ne didesnėmis nei 2 žmonių grupelėmis.

160 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams