Naujovė „Swedbank“: leis inicijuoti mokėjimus iš kituose bankuose esančių sąskaitų

E. Šostakaitės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Swedbank“ savo privatiems ir verslo klientams pasiūlė galimybę inicijuoti mokėjimus iš kituose bankuose esančių sąskaitų.

Nuo gegužės 12 d. „Swedbank“ Lietuvoje klientai, turintys sąskaitas SEB banke Lietuvoje ir Estijoje, galės atlikti mokėjimą iš šiuose bankuose esančių sąskaitų į kitą toje pačioje šalyje veikiantį banką, naudodamiesi „Swedbank“ interneto banku Lietuvoje.

Šia nauja funkcija taip pat galės naudotis ir „Swedbank“ Latvijoje ir Estijoje sąskaitas turintys klientai iš Lietuvos, rašoma pranešime spaudai.

Norėdami inicijuoti mokėjimą iš kito banko, klientai turi prisijungti prie „Swedbank“ interneto banko, pasirinkti mokėjimo formą „Naujas mokėjimas“, nurodyti kito banko, iš kurio bus atliekamas mokėjimas, sąskaitą.

Nors mokėjimo forma užpildoma „Swedbank“ interneto banko aplinkoje, pinigų pervedimas bus įvykdytas tame banke, iš kurio sąskaitos mokami pinigai. Mokėjimo inicijavimo funkcija galės pasinaudoti tie klientai, kurie jau yra įtraukę kituose bankuose esančias sąskaitas į „Swedbank“ interneto banko aplinką.

Kaip DELFI komentavo „Swedbank“ Lietuvoje klientų aptarnavimo tarnybos vadovė Jūratė Gumuliauskienė, šiuo metu mokėjimo inicijavimo paslauga palaiko vietinius mokėjimus eurais šalies viduje.

Tai reiškia, kad gavėjo ir mokėtojo sąskaitos turi būti toje pačioje šalyje. Kitų mokėjimų tipus, kurie peržengtų valstybių ribas, planuojama pristatyti vėliau.

„Artimiausioje ateityje galima tikėtis daugiau novatoriškų sprendimų bei naujų bendradarbiavimo formų tarp įsitvirtinusių rinkos dalyvių ir fintech sektoriaus atstovų.

Dėl atvirosios bankininkystės suteikiamų galimybių bankų ir startuolių bendradarbiavimas turėtų užtikrinti dar patogesnes finansines paslaugas ir geresnį jų prieinamumą“, – komentuoja „Swedbank“ klientų aptarnavimo tarnybos vadovė.

Šiuo metu mokėjimo inicijavimo paslauga palaiko vietinius mokėjimus eurais šalies viduje – ir gavėjo, ir mokėtojo sąskaitos turi būti toje pačioje šalyje. Kitų mokėjimų tipus, kurie peržengtų valstybių sienas, planuojama pristatyti vėliau.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams