Pavasario staigmena: Kauną nuklojo sniegas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio rytą Kauną užklojusi balta paklodė nustebino ne vieną kaunietį, po savaitgalį lepinusių šiltų orų į Kauną sugrįžo sniegas. Tiesa, kai kuriems tokių baltų pusnių nepavyko užfiksuoti nei praėjusią žiemą.

Kol žvarbų antradienio rytą kauniečiai veidus dangstė skėčiais, vairuotojus kelininkai perspėjo dėl slidžių kelio ruožų. Panašu, kad išdaigininkas pavasaris neapsiėjo tik gausiu snygiu, praūžęs stiprus vėjas Kaune vertė medžius ir apgadino miestiečių turtą. Ugniagesiai vis dar sulaukia pranešimų dėl vėjo sukeltų padarinių, Kauno apskrityje tokių pranešimų jau gauta apie 20.

Tiesa dar pirmadienį kauniečius orai džiugino vasariška 20 laipsnių viršijančia temperatūra, o antradienį – gegužės 12 dieną, už lango baltuoja sniegas. Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad permainingi orai išliks ir artimiausiomis dienomis.

Antradienio dieną formuosis pavieniai kamuoliniai kritulių debesys, iki vakaro per daugelį rajonų praslinks trumpi lietūs, vietomis lietų paįvairins ledo kruopos. Pūs apysmarkis šiaurės vakarų, vakarų vėjas, vietomis gūsiai sieks 15-20 m/s. Mūsų šalį bus užliejusi šalto oro masė, todėl temperatūra nekils aukščiau 8-12 laipsnių šilumos.

Trečiadienio dieną mūsų šalies orus lems šiauriau slinksiantis ciklonas. Vyraus debesuoti su pragiedruliais orai, daugelyje rajonų lankysis trumpi lietūs, vietomis su lietumi kris ledo kruopos. Pūs stiprus vakarų vėjas, daug kur gūsiai sieks 15-20 m/s. Temperatūra dieną pakils tik iki 7-12 laipsnių.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune užfiksuotas sparčiausiai augantis darbo užmokestis Lietuvoje

Ką tik atvertą Vienybės aikštę išmargino juodos žymės

VTEK: nėra duomenų, kad S. Skvernelis supainiojo interesus dėl lėšų jo gatvės asfaltavimui

Į korupcijos skandalą įsivėlusiems „Kauno tiltams“ – stambus užsakymas uostamiestyje

Atsiveria dar viena lietuvių pamėgta atostogų kryptis

Sukurtas interaktyvus žemėlapis, rodantis visų Lietuvos medikų atlyginimus

Kitais metais Sausio 13-oji gali būti paskelbta nedarbo diena

Skaudi nelaimė Šilainiuose: motorolerio vairuotojas atsidūrė ligoninėje

Koronavirusas patvirtintas „Humanos“ sandėlio darbuotojai

Prie Draugystės parko užsiliepsnojo jaunimo pamėgtas apleistas pastatas