Raudondvario plente „klevo lapas“ kaip reikiant apgadino savo „BMW“

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio popietę portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo užfiksuotos nuotraukos, kuriose matyti sumaitotas lengvasis automobilis „BMW“. Skaityto teigimu, avarija įvyko Raudondvario plente, ties „Maximos“ parduotuve.

Kauniečio atsiųstose nuotraukose matyti, kad į eismo įvykį pateko „Peugeot“ ir „klevo lapu“ pažymėtas „BMW“. Pastarasis apgadintas kaip reikiant, išsiskleidusi net keleivio oro pagalvė. Skaitytojo teigimu, eismo įvykis Raudondvario plente užfiksuotas apie 13 valandą dienos, tačiau paaiškėjo, kad lengvieji automobiliai susidūrė dar priešpiet.

Kaip naujienų portalui nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Justina Kazragytė, apie 11.57 val. buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl. susidūrė du lengvieji „BMW“ ir „Peugeot“ automobiliai.

Pasak J. Kazragytės, vairuotojai užsipildė eismo įvykio deklaraciją ir pareigūnų bei medikų pagalbos eismo įvykio dalyviams neprireikė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

41 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams