Lietuvoje patvirtinti 6 nauji koronaviruso atvejai – Kas vyksta Kaune

Lietuvoje patvirtinti 6 nauji koronaviruso atvejai

Asociatyvi / V. Balkūno nuotr.

Pirmadienio ryto duomenimis, Lietuvoje nustatyti jau 1485 koronaviruso susirgimai. Pranešama apie 6 naujus koronaviruso atvejus, pasveiko 833 žmonės.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) gegužės 11 d. duomenimis, patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms – 1485, sergančių žmonių skaičius – 598.

SAM praneša, kad per vakar dieną patvirtinti 6 nauji COVID-19 susirgimai.

Mirusių nuo COVID-19 žmonių skaičius Lietuvoje – 50, užsikrėtusių koronavirusu, bet mirusių dėl kitų priežasčių – 4. Pasveikusių žmonių skaičius – 833. Izoliacijoje 303 žmonės.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos gegužės 11 d. 7 val. duomenimis, per vakar dieną ištirti 2652 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso, iki šiol iš viso ištirti 186565 ėminiai.

Koronaviruso tyrimai / Visuomenės informavimo grupės nuotr.

Laboratorijos teikia bendrą iš gautų ėminių nustatytą koronaviruso infekcijų skaičių. Į šį skaičių įeina tiek naujai nustatytieji atvejai, tiek pakartotiniai.

NVC primena, kad žmogus bus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami.

Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA